Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek? Hogyan helyes...

Mit tegyek? Hogyan helyes jogilag? Többi lent!

Figyelt kérdés
A helyzet a kővetkező: általánosba járok .van egy női tanárom. (Kb.:30 éves) és van egy volt lánydiák (9.es 15 éves) a tanárnő elvállt a férjétől és össze jött a volt tanítványával. Szexuális viszonyt folytatnak. Vannak képet instagrammról beszélgetésekről amiben "kiderülnek" ezek a dolgot. Egy másik diáknak megírta a tanár hogy együtt vannak. Ennek lehet valami jogi következménye bárkire nézve? Ha igen mi? Én azon gondolkodok hogy az igazgatónak továbbítom ezeket a képeket. Ha esetleg nem lenne ebből az ő részüknél úgy, viszont én a tanár meggyanúsítottam. Akkor engem esetleg kirúghatnak az iskolából vagy valami jogi következménye rám nézve? Vagy esetleg a rendőrségre mennjek? Ha nem "lesz" semmi viszont én mondtam ezeket. Akkor az rágalmazás? Mit csináljak?

2016. nov. 16. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha már nem a tanára főleg ha a lány már másik iskolába is jár akkor jogilag ezzel nincs semmi probléma azt csinálnak amit akarnak
2016. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
83%
Tudod mit csinálj? A házidat! És maradj ki mások dolgaiból.
2016. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy fogok ilyen válaszokat is kapni! Valaki a kérdésre válaszolni?
2016. nov. 16. 18:03
 4/12 anonim válasza:
92%
Magaddal folglalkozz.
2016. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te gyerek, semmi közöd hozzá. Az a lány elmúlt tizennégy,a nő már nem a tanára. Melyiküket utálod hogy ártani akarsz nekik? Ja, csak válaszoljak is: Tizennégy év feletti azzal szexel akivel akar. SEMMI közöd hozzá. A rendőrök semmit sem fognak csinálni, mivel nem követnek el bűnt. Ellenben ha sokat pattogsz, megnehezítheted a saját életed. Jó lenne ha úgy szoknál le a rád nem tartozó dolgokba beleszólásról, hogy nem ártasz másoknak.
2016. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A tanárt. De az iskolából szerintem ilyen dologért ki kellene rúgni...
2016. nov. 16. 18:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

gondoltam hogy valami ilyesmiről szól, nem az igazságérzetedről.

Nem tudom hanynadikos vagy, de a saját érdekedben mondom: Mindig gondolj arra, hogy ha ártasz valakinek, az jó eséllyel visszaadja a támadást. Szerinted te vagy a tanár van nyerő helyzetben? És azzal a lánnyal mi lenne akit belerágatsz a kis bosszúdba? Vagy belefér hogy vétlent is bánts?


Olvas utána, a rendőrök tényleg nem fognak semmit tenni. Az élet pedig nem valami ostoba film, ahol ha valakit nem bírunk, akkor azt börtönbe csukatjuk. Az életben valószínűbb hogy nagyon ráfaragsz ha ilyenekkel próbálkozol. És nem, nem kellene kirúgni a tanárt azért mert olyan szeretőt tart egy független felnőtt ember, aki nem a tanítványa. Vagy nem független, a megcsalás sem törvénybe ütköző.

2016. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igazgatós ötletedhez: Maximum szólnak a tanárnak hogy diszkrétebben intézze a magánügyeit. De téged tuti hogy egész évben szívatni fog a tanár. már csak azért is hogy viszonozza amit tenni akarsz....
2016. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Baromság amit a fejedbe vettél. Hagyd békén az ő életüket, és éld a tiedet.
2016. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Mit tegyél? Semmit. Mindenki így jár a legjobban, még te is.
2016. nov. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!