Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az nen számít büntetendő...

Az nen számít büntetendő diszkriminációnak, hogy csomó szórakozóhelyen a nőknek ingyenes a belépés?

Figyelt kérdés
Ennyi erővel az is lehetne hogy négereknek kétszer annyit kell fizetni...Vagy hogy cigányok nem léphetnek be. Vagy pedig hogy aki 170 cm felett van, az 1000 Ft helyett 5000-et kell hogy fizessen. Milyen alapon van engedélyezve diszkrimináció ezeken a szórakozóhelyeken?

2016. nov. 20. 14:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
24%

Hármas! Két okból is balfék:


1. Már egy csomószor ki lett tárgyalva. Keressen rá, ha ennyire érdekli.

2. Ha nő örüljön neki.

3. Ha férfi, örüljön, hogy odamennek a nők.

2016. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%

"Ha férfi, örüljön, hogy odamennek a nők."


Persze, örüljé', hogy odamennek, és ne pofázzá', hogy közben diszkriminálnak téged! Mi van, ha valaki nem csajozni megy oda, vagy igen, de bőven elég neki annyi nő, amennyi akkor is ott van, ha fizetnie kell. Neki is azt mondanám, hogy de, örüljé' és ne pofázzá', hogy diszkriminálnak?

2016. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Velem se igy, se úgy nem állnak szóba a nők, szóval nekem nem értem miért lenne jó, hogy a nőknek ingyenes a belépője...
2016. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Én lesz*rom hogy kinek jó vagy rossz ez, egyszerűen diszkirmináció és kész! Egy diszkriminációra vonatkozó felvetést nem szabadna azon az alapon eldönteni, hogy kinek jó és kinek rossz az eredménye. Ilyen alapon ne engedjenek be kövér emberelet mert tőlük nehezebben lehet elférni.

Amúgy meg személy szerint nem igazán járok ilyen helyekre csak felvetődött bennem.

És hangsúlyozom, mindegy hogy kinek jó vagy rossz ez, ha egyszer diszkrimináció az amit csinálnak.

És a meleg bárban meg a nőknek kell fizetniük, férfiaknak meg ingyenes, mert ott annál jobb, minél több férfi megy oda?

És lehet hogy már tették fel sokan ezt a kérdést, de nem volt kedvem azzal sz*rakodni hogy rákeressek.. :D

De tényleg ez is relatív hogy az adott helyen kinek mi a jó, és nők között is vannak olyanok akik ingyen mentek be, de még sem örülnek nekik sokan hogy jöttek.

Szóval az egész alapján mondjuk fel lehetne jelenteni ezeket a helyeket?

2016. nov. 20. 15:57
 15/25 anonim ***** válasza:
Sok ilyesmi diszkrimináció van, nyugdíjas belépő, gyermek, diák, kismama, teljesen ingyen vagy csak bizonyos mértékű kedvezmény,stb. A nők belépése speciel úgy tudom olyan üzletpolitikai döntés ami kifejezetten a férfiakat célozva született. Ha férfi kísérővel megy egy hölgy akkor úgyis a férfi fizetne de így már nem fizet. Ha egyedül megy egy hölgy pedig remélik, hogy társaságot ad egy egyedül érkező férfinak vagy legalább nekik is lesz kit nézegetni.
2016. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, valahol értem mire akarsz kilyukadni, de amit a diszkriminációról írsz az nettó baromság. Kb valamelyik ostoba liberális politikus adta a szádba.


Ennyi erővel mondhatnám, hogy:

- a nyuggereket milyen jogon engedik fel ingyen a MÁVra, BKV-ra, az nem diszkrimáció talán? ráadásul sokkal több baj van velük mint a táncikáló nőkkel


- milyen jogon utazhatnak ingyen az 1 év alatti csecsemők a repülőn? persze amikor a jogaikról van szó, akkor nagyon hangosak!


- miért van a múzeumban családi jegy, ha 3 haverral megyek el, az miért nem ugyanaz?


- a kövér embereknek miért nem kell 2-szeres díjat fizetni, ha már egyszer kétszer annyi helyet foglalnak mint én?


a férfi mosdóba miért nem mehetnek be a nők? vagy fordítva? ez nem diszkrimináció?

2016. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
48%

Rendben, legyen rend. Mint kisgyerekes apuka tudom, hogy egy csomó helyen nem kell belépti díjat fizetni - vagy kevesebbet kell fizetni - a két év alatti gyerekeknek.


A fene a jó dógát, aki gyereket vállal, fizessen - károghatna (károg is) a proli. Most milyen alapon diszkriminálják a felnőtteket? Bemegy a kölök ingyé', elfoglalja a helyet egy dógozó felnőtt elől.

2016. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Igen, ha jól megnézzük minden amit csak egy bizonyos kritériumnak megfelelő csoportnak kedvez diszkrimináció, meg kellene szüntetni akkor a női belépőkkel egyszerre. Ami szerintem egyébként a férfiaknak is kedvez, kivéve a meleg férfiakat, ők azok akik tényleg joggal fújnak rá ;)
2016. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Rendben, értem én az előbb felvetetteket 😃 és amúgy nincsenek liberláis hajlamaim, csak ez az egész felvetődött bennem.

Valahogy én ezt a szórakozóhelyen ingyenes belépés nőknek kategóriát különleges megkülönböztetésnek érzem. Mert például sok helyen helyes a kedvezmény adása, de ott, ahova az emberek szórakozni, táncolgatni mennek ott nem érzem helyén valónak hogy nők ingyen menjenek😁 de igaz hogy ez már az én saját véleményem.

Csak mondjuk ennyi erővel olyan szórakozóhely nincsen ahova barna szeműek ingyen mehetnek be? 😁😁

2016. nov. 20. 18:06
 20/25 anonim ***** válasza:
49%
De annak számít. Mi az, hogy örüljön a férfi, hogy megy nő? Akkor miért nem fordítva van? Férfinek ingyenes, a nő fizessen. És akkor még örüljön, hogy megy oda elég férfi. Ugyanaz.
2016. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!