Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik az abortuszt gyilkosságna...

Akik az abortuszt gyilkosságnak tartják, azok miért csak a születésig kardoskodnak az emberi jogokért?

Figyelt kérdés

Az ellen miért nem szólalnak fel,amikor haszonszerzésből vállalnak az emberek gyereket,anyagi juttatásért,felhasználva őket egy eszközként?

Abban hol az emberi méltóság,amikor valaki csak addig jó,amíg pénz jön belőle?


2016. nov. 21. 14:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy az élet akkor is "ajándék",ha megnyomorítják gyerekkorban az embert,olyan dolgokat okozva nekik,amiért csak szenvedés lesz az egész élete?
2016. nov. 21. 14:50
 2/10 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre,hogy a legtöbb abortuszt ellenzőt csak addig érdekli az újszülött sorsa,amíg meg nem születik,onnantól,hogy milyen körülmények között,az már nem érdekli őket,nem az ő dolguk...
2016. nov. 21. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

A cigányokon kívülm senki nem a pénzért vállal gyereket.

Legalábbis, én még nem láttam ilyet.


Az van, hogy az államnak érdeke, hogy minél több magyar szülessen,hogy fenn lehessen tartani a társadalmat.


Másrészt, aki nem topmenedzser, az nem tud állami segítség nélkül rendesen 3-4 gyereket felnevelni.

2016. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Rossz a feltételezésed. Miért gondolod, hogy az abortusz ellenzői születés után már nem állnak ki az emberi jogokért és ne elleneznék a haszonszerzésből vállalt szülőséget?
2016. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Allito kerdes, hazugsagnak is mondhatnam.
2016. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Talán nem általános, de elég gyakori, hogy az abortuszellenes pro-life élharcosok véleménye "az élet szent a fogantatás pillanatától"-ból átvált "minek fial világba, aki nem tudja eltartani"-ra, amint a gyerek megszületik és gondok jelentkeznek a finanszírozásával.
2016. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És szerinted mit tudnának tenni? Mindenki annyit szül amennyit akar max a gyámügy elveszi sokkal jobb sorsa akkor se biztos hogy lesz a gyereknek.
2016. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"A cigányokon kívülm senki nem a pénzért vállal gyereket.

Legalábbis, én még nem láttam ilyet. "


Akkor te nagyon naiv vagy,sok ember,nem csak romák vállalnak azért gyereket,mert utánuk kedvezményeket kapnak.Aztán a gyerek utána csak egy felesleges kolonc lesz,így is nő fel,hogy ezt éreztetik vele.

2016. nov. 22. 00:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ne romázzunk, én sok ilyet láttam nem románál is, csak míg a romákat elítélik ezért, addig a nem romát sajnálják meg dicsérgetik... pedig aki több gyereket vállal, mint amennyit el tud tartani, az élősködő.
2016. nov. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen,ezt jól megfogalmaztad.

Az egyik nagynéném utolsó gyerekként érkezett a családba,7.gyerekként.

Soha nem foglalkoztak vele,semmi szeretetet nem kapott.

A fél életét szanatóriumban töltötte.

Nagyon sok dolog vezethető vissza a gyerekkora,és annak hiányára.

2016. nov. 23. 04:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!