Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ellenem is indulhat eljárás,...

Ellenem is indulhat eljárás, ha egy szobában voltam a marihuánát fogyasztókkal?

Figyelt kérdés
Buliban barátnőm kiütötte magát, ezért a szobában vigyáztam rá este, de feljött egy társaság, aki vagy 3 ilyen cigit elszivott. Valószínűleg őket a tulaj feljelenti, nekem lehet belőle bajom?
2016. dec. 11. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Hogy került oda az a társaság, ha a tulaj nem "híve az ilyen dolgoknak" ?


Egyébként szerintem nem, 1 ember szava 3 ellen, nem fognak ellenük SZERINTEM drogvizsgálatot kezdeményezni egy ember elmondása alapján...

2016. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt majd elmeseled, aztan tanuskodnod kell.
2016. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát mit mondjak, elég egy tahó társaság lehet. Még egy sima cigire sem gyújtunk rá más lakásában a tulaj, illetve az ott lakók engedélye nélkül.


Bajod neked ebből úgy lehet, ha téged is feljelent a tulaj. Akkor majd magyarázkodhatsz, hogy te nem szívtál, csak véletlenül voltál ott. Szerinted melyik rendőr hinné el? Még akkor sem hihető, ha tényleg ez a helyzet :)


Vagy a másik helyzet az, hogy tanúként idéznek be, és rajtakapnak, hogy nem az igazat mondod. Az első hülyeséget beszél, hogy "1 ember szava 3 ellen", ez csak a filmekben van így. A valóságban az a helyzet, hogy minél nagyobb egy társaság, annál nagyobb a valószínűsége, hogy a leggyengébb láncszemre kellően ráijesztenek, és az mindent töredelmesen bevall. Vagy elég, ha csak véletlenül elszólja magát az egyik, akkor borul a bili. És ha hamisan vallottál tanúként, akkor te is megjárhatod.

2016. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Ezért ne kezdj alkoholista nőkkel!
2016. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tisztáztam mindent, köszönöm a válaszokat! Utolsónak, nem alkoholista, nem iszik soha, ezért nem bírja.
2016. dec. 11. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Buliban barátnőm kiütötte magát"

"nem iszik soha"


Szerinted a kérdező is részeg.

2016. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!