Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki segít ezt nekem megérte...

Valaki segít ezt nekem megérteni? Hogy lehet, hogy egy hajléktalan tudott venni egyszerre 200. 000 db SIM kártyát?

Figyelt kérdés
Ezt valahogy nem tudom felfogni. Egy terrorista szervezetnek is mire kellhet annyi? Segítsetek ki! Ezt nem értem! :(

2016. dec. 15. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:

"...a megbízásából, a többit már az adataival visszaélve szerezték be."


Nem egy alkalom során vette őket...


[link]

2016. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*"...a hajléktalan személyesen csak egy kártyát vásárolt valakinek a megbízásából, a többit már az adataival visszaélve szerezték be."
2016. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
200 000... na persze... (igen, olvasok híreket, tudom, hogy ennyit írnak). Ha kétezer volt, szerintem már sokat is mondok.
2016. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ok, visszaéltek az adataival, de én sen értem ez hogy lehetséges... mármint egy névre, akar 2000-et ia venni...noszensz
2016. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Atyaég!!! Te még mindig ezen csodálkozol? Állitolag a dinok azért pusztultak ki mert az ingerület és a reakcio feldolgozás nagyon lassan ment. Másodpercekig!!!!!
2016. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szimeon ***** válasza:
Talán örökölt egy nagyobb összeget.
2016. dec. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És örömében vett 200.000 db SIM kártyát? :D
2016. dec. 16. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!