Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi van azzal az utcával, ahol...

Mi van azzal az utcával, ahol egy nő éppen a decibel határérték alatt zenét játszik éjjel-nappal?

Figyelt kérdés
A tv-ben hallottam pár éve, hogy tán budapesten, de nem biztos, egy beteg nő zenét bömböltet az utcára éjjel-nappal, télen-nyáron. A szomszédok befalaztatták az ablakaikat, elköltöztek vagy hangszigetelést építtettek ki, mert a rendőrség nem tud mit kezdeni a nővel, a zenéje a határérték alatt szól. Tud valaki erről valamit? Mi van azóta? Hogy lehetne megoldani ezt a problémát?
2016. dec. 26. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Nem a párkányi zenélő házra gondolsz? Az már megoldódott, nem szól a zene másfél éve kb. De egyáltalán nem beteg az a nő, megvolt rá az oka, hogy ezt tette.
2016. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
1-es, ha olvastad volna a weboldalát, nem lennél ebben ennyire biztos... (hacsak nem te magad vagy az).
2016. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Azért az ne zavarjon, hogy nincs semmilyen határérték.
2016. dec. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
1-es vagyok. Nem, nem én vagyok az a nő. De megértem őt. Neked nincsenek idegesítő szomszédaid? Mert akkor nagyon irigyellek. Bevallom, hogy én is alkalmaztam már ezt a módszert,mikor semmi más nem hatott, felküldtem a zenét maximum hangerőre, a falakhoz tettem a hangfalakat és elmentem itthonról. Utána egy darabig csend volt. Tudod el tud pattanni az emberben valami, amikor állandóan zajonganak körülötte. Én sem bírom ezt, napközben csináljon amit akar, de itt nálunk például egész éjjel ment a zajongás, és nem csak egyszer, mert azt mondjuk megérteném hogy szólnak hogy buli van, oké, tudom előre és készülök rá, de az hogy állandóan fent vagyok egész éjjel miattuk, minden éjjel? Próbáltam őket szóban is kérni, szépen és nem kiabálva, mondtam aludni szeretnék. Így nem értették, kénytelen voltam más módszert választani.
2016. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!