Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ügyvédeket nem kéne néha...

Az ügyvédeket nem kéne néha arra kötelezni, hogy elmenjenek szenet hordani egy bányába?

Figyelt kérdés

Csak hogy tudják, kb. mit jelent az a szó hogy munka...

Illetve néhányan közülük nem szokta leokádni önmagát?



2017. jan. 4. 02:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
4%
Én az orvosokat is oda küldeném.
2017. jan. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok ügyvéd, de azért ez így elég durva. Ennyi erővel azt a kérdést is feltehetnénk ugyanebben a körben, hogy a szenet hordókat (nem becsmérelve őket, csak a példád miatt) nem kéne arra kötelezni, hogy letegyenek egy diplomát, "csak hogy tudják, kb. mit jelent az a szó[,] hogy tanulás..."

Politikusoktól sokkal inkább elvárnék valami érzékenyítő programon való részvételt.

2017. jan. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem ezt a demagóg ügyvédutálatot, amit mostanában sokat hallok. Úgy látszik, valakinek az agyára ment a Puzsér, de az ügyvédek igen is fontos és értékes munkát végeznek, és rosszabb lenne a társadalom nélkülük. Igen, védenek bűnözőket is, de a professzionális jogi védelem MINDENKIT megillet (ez egy fontos demokratikus jog), ha más nem, kirendelt állami védő formájában. És nem, nemcsak a fizikai munka értékes, bár Abszurdisztán jobbágyképzőjében már lehet, hogy ez eretnek gondolatnak számít.
2017. jan. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem végezzük ki őket, meg mindenkit aki 8 általánosnál többet végzett.


Nem is értem hogy mernek pénzt kérni a szolgáltatásaikért mikor csak a fiatalkorukat tanulták végig, bezzeg én kétkezi melós aki a gyárban fütyörészek, nekem kijár a havi 800e forintos nettó bér

2017. jan. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
7%

Azért az esetek többségében nincs is szükség ügyvéd közreműködésére. Csakhát az emberek ostobák és inkább elvárják, hogy "kinyalják a sggüket", mintsem pár perces kutakodással megérthetnének alapvető dolgokat.

De ez minden területen így van. (Informatikával kapcsolatban mennyit tudnék mesélni...)

Konkrétan erre az oldalra se lenne szükség, de inkább kiírják az ezredik kérdést is ugyanarról, mintsem rákeresnének egy korábbira.

2017. jan. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

3-as,ebben csak az a vicces,hogy Puzsér se azt mondta,hogy nincs szükség ügyvédekre,hanem azt,hogy nem jól működik/van felépítve a jelenlegi rendszer.

Egyébként ezt én cáfolnám.


Egyébként az ügyvédek is dolgoznak,csak ők szellemi munkát végeznek.

Ráadásul az első 10 évben ezt a 12-16 óra munkát minimálbérért teszik 4-6 év tanulás és diploma után.

Persze közöttük is vannak lusták,de minden szakmában van olyan,aki csak lógatja a lábát,azokból kell kiindulni,aki tényleg becsületesen dolgozik.

2017. jan. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

* - Egyébként ezt én cáfolnám.


Bocsi,máshogy akartam kezdeni a mondatomat és ez véletlenül ott maradt:"D

2017. jan. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem végezzük ki őket, meg mindenkit aki 8 általánosnál többet végzett."



Elég lenne csak a diplomásokat.

2017. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem. De az ilyeneket mint a kérdező begyűjteném egy rakétába és kilőném a Marsra.
2017. jan. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

'Én az orvosokat is oda küldeném.'


Mondom, képzeld el, hogy eltörik valamid és senki nincs, aki helyretegye...

Gondolom, roppant büszkén sántikálsz majd életed hátralevő részében :D

2017. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!