Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Parkolásról hol találok...

Parkolásról hol találok hiteles leírást? Bővebben lentebb.

Figyelt kérdés

Pl: Budapesten, a A Nagyvárad tér közelében a Szent L kórház közelében vettem parkoló jegyet, és azzal reggel 8-15 között parkoltam!Beszéltem a parkoló őrrel, és azt mondta nem kellet volna venni, mert ha a kocsiban tartózkodom akkor nem tehetnek semmit személyiség jogokra hivatkozva! Ki próbáltam még "sajnos ötször" és nem büntettek meg!

Ellenben Debrecenben már ezt nem engedte meg a parkoló őr! Akkor hogy is van? Ja kérdésemre nem adott magyarázatot!



2017. jan. 6. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Amíg a kocsiban ülsz,addig elméletileg sehol nem kell fizetni.

Viszont sok parkoló magánterület,és oda már csak úgy hajthatsz be,ha fizetsz is.

Vagy elég csak a plázákra gondolni,ott se nézi a rendszer hogy kiszálltál-e vagy sem.


Viszont közterületen,ahol sms-el vagy automatánál fizetsz,ott nem kell jegy,amíg benne ülsz.

2017. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kórház belterületén érthető!! De a kinti parkolók nem világosak, ezért tettem fel a kérdést! Akkor hogy is van ez?? Törvény róla??
2017. jan. 7. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!