Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is úgy érzitek, mintha ma...

Ti is úgy érzitek, mintha ma már nem lennének hiteles emberi kapcsolatok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, néha elbizonytalanodok, hogy akinek valamit elmondtam, mert épp jól éreztük magunkat, és mert barátomnak hiszem, az meg marad -e magában? Elég szar, hogy egy átborozott este után gondolkodnom kell azon, hogy amiről beszéltünk, az valóban köztünk marad-e.
2016. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy sok embernek nem igazi barátra van szüksége, hanem hogy valakivel beszélhessen, és a másik egyetértsen vele. Ismerek is olyan embert, aki mindenkinek azt mondja, amit az hallani akar, és ettől ő baromi népszerű, és el is hiszi, hogy sok barátja van. Igazi kaméleon, nincs is saját véleménye. És ez nem is tűnik fel senkinek, mert manapság az a jó "barát", aki meghallgat és sűrűn bólogat. Akkor is, ha egy másik embernek az ellentétes nézetére is ugyanúgy bólogat.
2016. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, barátokkal érzem így egy ideje el is távolodtam tőlük emiatt, mert kétszínűek.
2016. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel.
2016. márc. 7. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!