Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lesz valami baj? Amerikai...

Lesz valami baj? Amerikai felhasználói feltételt fogadtam el véletlen asszem - nevezés - stb?

Figyelt kérdés

Microsoft rewardsot nézegettem és véletlenül mellényomtam, és neveztem valamilyen koncertre vagy mire. És tényleg véletlen volt.

Valami olyat írt hogy 6 embert kisorsolnak aki találkozik az előadóval, és belenéztem a használati feltételekbe vagy hogy hívják és oda volt írva hogy csak amerikai állampolgár nevezhet, stb.

Lehet ebből valami baj? Tényleg nem akartam rányomni :(

Visszavonni persze nem lehet...

Ugye nem lesz semmi gond / következmény?

(Légyszi most a trollok ne ide írjanakxd)


2017. jan. 15. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nemlesz. Húzd ki a rútert majd be, töröld ki az előzményeket és a cookiekat azt cs
2017. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most ezen kattogok de kezdek megnyugodni és remélem igazad van.

Még valaki?

2017. jan. 15. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, majd az amerikai kormány kérvényezni fogja a kiadatásodat, hogy aztán megbüntessenek 10 dollárra, amiért megszegted egy internetes honlap szabályzatát.
2017. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Automatikusan ugranak a következőre, amint látják, hogy nem férsz be a szabályzat alapján a nevezők közé.
2017. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
o.o
2017. jan. 15. 22:02
 6/6 A kérdező kommentje:
oks, köszi jó ezt hallani
2017. jan. 15. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!