Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehet kötelezni "A"...

Hogy lehet kötelezni "A" embert, hogy fizesse ki az építési költségeket amit "B" ember épít a SAJÁT ("B") telkére?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 11:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ja hogy egy egész megyéd van, de legalábbis földesúr vagy egy régióban :D

Akkor bocs


Most poénkodás nélkül mondom a lényeget: Törvényes módszer nincs arra amit szeretnél

2017. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Akkor sem, ha egy szuperhatalom első embere vagyok?
2017. jan. 20. 15:34
 13/19 anonim ***** válasza:
A helyi Tsz szuperhatalma vagy?
2017. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ne poénkodjunk kéremszépen... A kérdés komoly, megkérdezek majd egy ügyvédet is, de addig hátha történik valami, és nem kell pénzt költsek erre is.
2017. jan. 20. 16:32
 15/19 Szimeon ***** válasza:
Trump béby inkább a beiktatásoddal törődj, ne ide írogass!!!
2017. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ja hogy Trumpot parodizálod, a mexikói fallal...

Majdnem vicces volt.

2017. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy hogy lehet kifizettetni.
2017. jan. 20. 17:23
 18/19 anonim ***** válasza:

Megértem én a problémád, és együttérzek. Nehéz lehet a Föld sugarának kb. felét ellenőrzés alatt tartani.

Megoldás: \___/ <-- Ebbe sírj!

2017. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nézd a parodizálás OK de a kérdésed ígyis úgyis baromság.


A falat magadnak építed, nem másnak. Ha egy gátat szeretnél építeni, annak az árát se a folyón vagy a mahart-on esetleg halászokon hajtod be gondolom érthető. Ha szúnyoghálót csinálsz azt sem a szúnyogok fogják neked megépíteni.

Mióta az emberiség létezik bizon saját védelméről mindenkinek magának kell gondolkodnia.

Az ennek az elcseszett diktatorikus rendszereknek (kommunista, kapitalista egyre megy) a hozománya h az emberek lassan azt is elvárják h a feneküket is az álam törölje ki. Persze ezt a politikusok is kihasználják demagógiára és nem utolsósorban diktatorikus hatalmuk terjesztsére.


Gondolj a Kínai Nagy Falra, vagy a római limesre. Egyiket se a mongolok/barbárok pénzén építették. Hogy fajulhatott a világ 2 évezred alatt odáig, hogy az emberek már ezt sem értik meg?


Jó hogy nem a betőrőktől kérsz pénzt zárra... Röhejes ez a felvetés már bocs. Mint ahogy Trump meg az összes amcsi is az.

2017. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!