Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha az EU egyesül, elveszíti...

Ha az EU egyesül, elveszíti minden tagállamának polgára a korábbi állampolgárságát?

Figyelt kérdés

2017. jan. 24. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Erről egyelőre a legvadabb elképzelések sem szólnak, akármennyire ezt hazudja néhány propagandafelület.
2017. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Az EU már egyesült. Az állampolgárság elvesztése azon állam polgárain múlik, akik majd erről szavaznak, ha egyáltalán megtehetik ezt.
2017. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Nincs tervben semmiféle további egyesülés az EU-ban.
2017. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha majd egyszer lesz Európai Egyesül Államok, akkor az lesz az ország, így az állampolgárság is közös lesz. A beolvadó országok megszűnnek, nem létező országnak pedig nyilván nincsenek állampolgárai. Mindenesetre az EEÁ egy darabig valószínűleg még nem fog létrejönni.
2017. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Donald J. Trump ***** válasza:
53%
2017. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én valahogy nem tudom elképzelni az EU-t, egy országként.
2017. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nem úgy tudom, hogy Európai Egyesült Államokat akarnának létrehozni (ahol megszűnnének a régi tagországok). Sokkal inkább azt, hogy legyen egy kisebb EU is, akik a terhekből is hajlandók kivenni a részüket, nem csak a javakból. Akik nem csak rinyálnak, akadékoskodnak, több tiszteletet követelnek, miközben saller és koki osztogatásáról beszélnek nyilvánosan...
2017. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!