Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ugye ennek már nem lehet...

Ugye ennek már nem lehet következménye?

Figyelt kérdés
Kb hét évvel ezelőtt történt egy szomorú eset, elvesztettem az önkontrollt és meglöktem egy hozzátartozómat. Nem akartam szándékosan artani neki , de elesett és lett egy kisebb bordatörése ami pár nap alatt rendbejött szerencsére. Amikor ez megtörtént rögtön orvost hivtam, még nekik is mondtam hogy mi volt deők is azt látták hogy nem volt szándékos. A hozzátartozóm már nem él, de ezt ő is megbocsájtotta mert mondtam neki hogy nem direkt akartam. Ugye nem kell félnem hogy egy nem szándékos balesetért beraknak bünözők közé hét év után? Köszönöm a válaszokat
2017. jan. 25. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem.

Régen is történt. Nem is él már. Ki és miért csinálna ebből ügyet? És hogyan bizonyítaná, hogy történt bármi?

2017. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez maximum szabálysértés lehetne


Úgy tudom ilyen jelentéktelen ügyekben 60napon belül lehet bejelentéssel élni.

2017. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Illetve leginkább a sértett követelhetett volna tőled kártérítést de ha már nem is él akkor ennyi
2017. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Kb hét évvel ezelőtt történt egy szomorú eset, elvesztettem az önkontrollt és meglöktem egy hozzátartozómat. Nem akartam szándékosan artani neki"


De, te szándékosan ártottál neki. Nem előre megfontoltan, de szándékosan. Elvesztetted az önkontrollt, és szándékosan meglökted.

2017. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem az volt a célom hogy baja legyen!
2017. jan. 25. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
7 évvel ezelőtt történt...már régen elévült!
2017. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!