Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire számithatunk? Különös...

Mire számithatunk? Különös kegyetlenséggel elkövetett súlyos testisértés.4 rend beli vád

Figyelt kérdés
A volt párom (akkor még élettársam volt) 3honapja bántalmazott engem és a gyermekem is. Kapott egyszer 30napot előzetesben. Majd hosszabbitották neki. 60nappal. Rendőrök a lakásomra jöttek ki itt tartóztatták le. A kettőnk vallomása szöges ellentéte egymásnak ennyit mondtak a rendőrök. Ezért még nyomozati szakaszban van az ügyünk. Viszont hamarosan letelik a hosszabbított 60napja. És félek hogy ki fogják engedni. Első bűncselekménye. Szerinterek ki fogják engedni? Esetleg benttartják itélei
2017. febr. 5. 01:21
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Esetleg bent tartják ítéletig?

A 60napos hosszabbításnál javasolták az elsőfokú itélethozatalig való bent tartását

2017. febr. 5. 01:22
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

"A kettőnk vallomása szöges ellentéte egymásnak ennyit mondtak a rendőrök. "

Látlelet nem volt???

2017. febr. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Készült látlelet. 6röntgen kép rólam. Gyermekemről 4. Valamint rólam CT felvételek is készültek.

Azt kifelejtettem hogy azokat a barátaimat akitől segítsèget próbáltam aznap kérni egy fotóval ami rólam készült. (Mivel gyorsan akartam és csendben tudatni velük hogy segítségre van szükségünk) most sorra idézik be kihallgatásra a rendőrségre

2017. febr. 5. 03:50
 4/19 anonim ***** válasza:

Hívd fel a bírót, aki elrendelte!

Ő elmondja majd, amire kiváncsi vagy most.

2017. febr. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én még nem kaptam azóta semmilyen hivatalos papírt bíróságtól. Fogalmam sincs ki volt aki elrendelte az előzetesben tartását. Én semmilyen kapcsolatot nem tartok sem vele, sem családjával. A rendőr nem mond semmit. Azon kívül hogy szöges ellentéte a kettőnk vallomása. Szembesités még nem történt. De rettegek hogy mi lesz ha esetleg kiengedik.
2017. febr. 5. 04:10
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez fura, kellett volna kapjál. Azt tudod, hogy rendőrség vagy bíróság rendelte el? Kell kapj egy példányt, szerezz mindenképpen!
2017. febr. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ez szuper. Nem kaptam semmit.

Úgy tudom hogy 72orat volt fogdán. Utána volt az előzetes letartoztatásrol egy tárgyalás. Akkor helyezték 30napra előzetesbe. Erről sem kaptam papírt majd hosszabbitották neki +60nappal mikor lejárt a 30nap. Erről szintén nem értesítettek! Csak egy abban a börtönben dolgozó baráttol tudtam meg hogy hosszabbitottak neki.

Erről hol kell papírt kérnem? Vagy hogy mukodik ez? Mert jó lenne ha ilyenekről kapnék tajekoztatást. Mivel ha kiengedik nem szeretnék összefutni vele. Inkább elhagynám a várost a gyermekemmel

2017. febr. 5. 04:17
 8/19 A kérdező kommentje:

Rendőrségtől sem kaptam még semmilyen papírt vagy levelet. Még a saját vallomásaimrol sem kaptam példányt.

Fogadjak ügyvédet?

2017. febr. 5. 04:20
 9/19 anonim ***** válasza:
Ki rendelte el a fogvatartást? Bíróság vagy rendőrség?
2017. febr. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Rendőrség kérvényezte, biróság rendelte el. Legalábbis úgy tudom. Mert multkor mondta a rendőrnő mikor hosszabbítás előtt voltam folytatólagos tanukihalgatáson! hogy beszél az ügyésszel még aznap. MeRTL kérvényezték a hosszabbitást
2017. febr. 5. 04:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!