Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Pozitív THC teszt miatt...

Pozitív THC teszt miatt elvették a jogosítványom, kérdés lent?

Figyelt kérdés

Szóval az a kérdésem, hogy mi ilyenkor a procedúra?

Érvénytelenítik vagy visszakapom, illetve ha visszakapom, akkor mikor?

Mert bementem a rendőrségre, de azt mondtak, hogy amíg nem zárul le az ügy addig nem adhatnak ki információt.

Ez Romániában történt, de gondolom Magyarországon is ugyan ez a törvény erre az esetre.

Köszönöm a segítséget, ha valaki tud segiteni!


2017. febr. 8. 17:40
 1/1 Aelyon ***** válasza:

Megjegyzés: nem vagyok rendőr/ügyvéd/jogász! Romániában szereztem meg a jogosítványomat, és emiatt a kérdés miatt elolvastam az erre vonatkozó törvényeket.


Romániában a törvény szerint a kábítószerek hatása alatti vezetés bűnügyi eljárást von magával, ami alapból a jogosítvány visszavonásával jár.


A helyzetet ha még pontosítod, akkor utána tudok még keresgélni, hogy több és pontosabb információt osszak meg veled.

2017. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!