Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi igaz a tervezett évenkénti...

Mi igaz a tervezett évenkénti drogtesztet illetően? Ha bevezetik, akkor mikortól vezethetik be leghamarabb?

Figyelt kérdés

A mostanában nagy port kavaró hírre gondolok, ami szerint törvénybe iktatnák, hogy a 12 és 18 év közötti gyerekek évente átessenek kötelező drogteszten...Viszont ezt sokan támadják.

Ha úgy döntenének hogy bevezetik, aazt mikor tehetik meg leghamarabb? 2015 januárjától, vagy csak később? Esetleg csak 2016-ban?



2014. dec. 10. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem mindegy,hisz te úgysem élsz olyannal. Vagy tévedek?
2014. dec. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Jövőre fogják bevezetni, amint megszavazzák utána életbe is lép majd. Ideje elkezdeni leszokni a mariskáról, ne élesben kelljen !
2014. dec. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
gyorsan szívd el azt a jelentős mennyiséget, amit otthon tartasz
2014. dec. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiába szavazzák meg, nincs hozzá infrastruktúra.. Ha jelentkezel vérvételre most: kb. egy hónap múlva kapsz időpontot, és nagyjából 2 hét múlva lesz eredményed. A jelenlegi labor rendszer maximálisan túl van terhelve.

Az évi nagyjból félmillió új vizsgálathoz jelentősen meg kéne növelni a kapacitást, ami nem két nap alatt megy..

Vagy majd elvonjuk az erőforrásokat az egészségügytől, az úgy is minek, legalább bebörtönözhetünk és tönkretehetünk egy valag gyereket, király lesz.

2014. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Szerintem ez egy nagy kamu. Nem hiszem, hogy ilyesmit bevezetnének. Csak az ellenzék ijesztgeti az embereket. Arra megy ki az egész, hogy a Fideszt megutáltassák. Nincs is rá pénz.
2014. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, ez egy fideszes ötlete volt, név szerint Kocsis Máté. Mi köze ehhez az ellenzéknek?
2014. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 cli_hlt ***** válasza:

A tesztek megbízhatóságáról egy érdekes tény: A 4K!-s csókát, aki nyilvánosan szívott füvet, és el is vitték érte a rendőrök, természetesen megpisiltették.


Megjött az eredménye.


(Dobpergés)


Negatív.


Gratulálok. A másik fele pedig: az ópiát tesztek a mákos ételekre is be tudnak jelezni.

2014. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kocsis Máté a nyócker polgármestere. Ott keményen megy a drogozás,de ez nem azt jelenti, hogy máshol is! Nem hinném, hogy egy mucsaröcsögei 12(!) éves fiú elkezdene drogozni. Ezt csak úgy mondom. És miért pont 12-18 évesig, nem hinném hogy pl a díler ilyen fiatal lenne, akiket ezzel el lehetne fogni.
2014. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába szavazzák meg, nincs hozzá infrastruktúra.. "


A FIDESZnél semmi sem lehetetlen ! Majd az összes munkanélkülit behívják közmunkásnak és mindjárt mindenkivel felétőltik a mobil laborokat. :-D

Figyeld meg !

2014. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az ellenzék már legalább egy hete támadja ezt a javaslatot, én hiába kerestem magát a javaslatot sehol nem találtam a mai napig, azért hittem azt, hogy kamu. De még korai ijedezni, közel nem biztos, hogy megszavazzák, főleg, ha nincs is rá pénz.
2014. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!