Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járhat, ha valakinek két jogosítványa van, és az egyiket elvették? Két érvényes személyi igazolványa van és érvénytelen lakcím kártyája, ellenben sehová sincs bejelentkezve?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a rendőr nem tudja, hogy a lakcímkártyád érvénytelen. Vagy igen?
2010. máj. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó.
2010. máj. 16. 19:29
 3/5 A kérdező kommentje:

Tényleg érdekelne a dolog, mert az érvénytelen lakcímkártya használata miatt örökös zaklatásnak van kitéve a családom... Az illetőt örökösen nálunk keresik számla nem adása, előleg elsikkasztása, lopás stb. miat...

Sajnos az illető valódi tartózkodási helyét nem tudom, de a kérdésemben leírt infók a papírjairól igazak :( Azt szeretném tudni, mit tehetnék ez ellen, és ha semmit, akkor lebukhat-e valahogy (következmények), mert ez nem állapot. Természetesen nem hiszik el, hogy fogalmunk sincs hol van :(

2010. júl. 16. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:

talán bejelentkezett legálisan a lakásotokba, és nem is tudjátok, hogy ő egy illegális bejelentkező.

azt hiszem, ilyen kényszerkijelentéssel meg lehet oldani a dolgot.

2010. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már nincs bejelentve hozzánk,fiktívvé nyilváníttattam a lakóhelyét, csak nem adja le a lakcímkártyáját, és nem íratja át az okmányait:(

Ha lakcím kell valahová, a mi címünket adja meg.

Sajnos azt senki nem tudhatja, hogy nem érvényesek az adatai... Sajnos tehetetlen vagyok...

2010. júl. 17. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!