Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bunyó otthon? 6-8 ember meg...

Bunyó otthon? 6-8 ember meg beszéli hogy otthon verekedik egymás ellen és meg nézik ki a legjobb. Ez illegális? Mindenki bele egyezik.

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez családon belüli erőszak.
2017. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem beleegyezéstől függ, hogy bűncselekmény-e! Persze, ha nem jelenti senki, akkor nincs is büntetőeljárás.
2017. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem értem hogy miért hisz meg beszélték nem lehet eldönteni hogy mit csinálunk egymással 4 fal között?
2017. febr. 14. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez felfogható házi sport rendezvénynek. A baj csak akkor lehet belőle, ha valaki olyan súlyosan megsérül, hogy orvosi ellátásra szorul. Az orvos, a sérülés jellegétől, súlyosságától függően köteles jelenteni a sündörségnek a bűncselekmény gyanúját. Akkor viszont már kétesélyes hogy elfogadják-e a magyarázkodást.
2017. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A megbeszélés tuti nem elég, mert mint írták, hivatalból vizsgálni fogják az esetet, ha valaki komolyabb orvosi ellátásra szorul. Szerintem még egy leírt papír se menti fel a "tettest" ilyen esetben.
2017. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennek sporttevékenységhez semmi köze.

Netán adott sportág szabályainak, előírásainak szigorú betartása mellett, orvosi felügyelettel történik a bunyó? Aligha...

2017. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sportághoz kötött annyi meg van.
2017. febr. 14. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Hivatalos bunyó? Akkor nincs gond.
2017. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

de várjunk csak, ez nagyon izgalmas kérdés, hát ha még esetleg le is papírozzák h ők szabad akaratukból rendeznek pl harc-estéket otthon, és vállalják azt is h sérüléseket szereznek, akkor miért illegális?


és most azért kaptam fel a fejem erre, mert az olaszoknál találkoztam olyannal (igaz ez tényleg amolyan éjszakai életbeli illegális játék volt, de sztem inkább a pénzbeli fogadások miatt, nem annyira a harc miatt), hogy ketrecharc, de elég egyedi módon, azaz egy igen szűk zárt ketrecben összeengedtek két srácot egy szál semmiben, és hajrá, ment ám a harc, amíg az egyik támadásképtelenné nem tette a másikat. és bizony durva volt, na az nem kis esti játék volt, teljesen szabad fogással, semmi szabály, nem kevésszer arra hajtottak h az egyik elkapja a másik tökeit és akkor ordítás volt, és persze megadta magát. De a lényeg h tök komoly összegekkel lehetett fogadni rájuk, nem voltak kispályások éppen se a résztvevők se a nézők, fogadók.


Azt meg csak gyaníthatom h illegális volt ez így, mivel egy elég eldugott helyen rendezték, és alaposan megnézték, egyáltalán kit engednek a közelbe is. Azt meg nem tudom, h pl ők lepapíroztak-e bármit előtte, pedig ha nem is élet-halál harc volt, azért egyik se kímélte a másikat (persze több ezer eurós fogadások esetén naná vadállatokká váltak).


Szal jó kérdés ez ... de feltételezem nálunk tuti illegális lenne, csak még nálunk is az a kérdés merül fel bennem, ha szabad akaratukból csinálják és ezt alá is írják, akkor mi van jogilag.

2017. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!