Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki a legjobb hagyatéki peres,...

Mrs.Nobody kérdése:

Ki a legjobb hagyatéki peres, öröklés jogi ügyvéd?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon csúnya ügyem van a témában. Segítsetek!!

#legjobb #ügyvéd #polgári per #öröklési jog #hagyatéki ügyvéd #hagyatéki per #öröklés jogi ügyvéd #legjobb ügyvéd #ptk. 7. könyv
2017. febr. 7. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A jog mindenkire ugyanúgy vonatkozik, ha szarban vagy, a legjobb ügyvéd sem tud kivakarni belőle.

Ha meg igazad van, akkor a legszarabb ügyvéd is megteszi.

2017. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na most ezzel aztán sokat segítettél. Egy jó ügyvéd megoldja, hogy ne forgassanak ki 17 évesen abból, amiért azért küzdött anyukám életében, hogy nekem mindenem meglegyen és el tudjam kezdeni az életem.
2017. febr. 7. 23:55
 3/12 A kérdező kommentje:
A jog mindenkire ugyanúgy vonatkozik... ezt légy szíves mondd meg a korrupt bíroknak, akik kapcsolatok és pénz alapján ítélnek.
2017. febr. 7. 23:57
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Az igen!

Minek neked ügyvéd?

Kend meg a korrupt bírót, aztán kész...

2017. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pechedre jelenleg olyanok vannak itt fent akik álomvilágban élnek.
2017. febr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kovpet ***** válasza:

17 évesen nehéz kiforgatni az örökségből, mert a gyámhatóságot is át kellene verni.


Ha írsz részleteket, akkor talán tudunk mondani valamit a dologról.

Ilyen ügyvédet én nem ismerek, de mivel települést sem mondtál, így az sem tud javasolni, aki ismer. Senki nem fog 300 km-re járni tárgyalásra. Illetve fog, de azt nem hiszem, hogy meg tudod majd fizetni.

2017. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

1. Olyan nincs, hogy "legjobb". Több ezer ügyvéd van az országban, nincs olyan felmérés, hogy ki a "legjobb".

2. Hogyan fogod kifizetni?

2017. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne aggódjatok azon, hogy hogyan fizetem ki. Inkább írjatok pár olyan nevet Budapesten, akik erős polgárjogos ügyvédek. "Nincs legjobb" de vannak biztos olyanok, akik nagyon odateszik magukat és nem azért húzzák el az ügyfelek ügyeit, hogy minél többet vágjanak zsebre és nem mellesleg ritkán veszítenek. Az ügyet pedig nem fogom gyakori kérdéseken részletezni, mert névtelenül vagy sem nem ide tartozik. Gondoltam valakinek van már tapasztalata ilyenben és megadja az ügyvédje nevét és nem csak okoskosni fog... azért mert fiatal vagyok nincs szükségem a rosszindulatú kioktatásra.
2017. febr. 11. 21:43
 9/12 anonim ***** válasza:
17 évesen kiskoru vagy. Nem adhatsz ügyvédnek megbizást, akkor se, ha pénzed van. Gyám vagy szülő kell hozzá.
2017. febr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ti olyan okosak vagytok b.meg. mindent annyira tudtok, csak nem a kérdésre válaszoltok. Nehogy segítsetek egy-két névvel. Majd azt választom, aki a legtöbbet fizet és első helyen jeleníti meg a google. Köszi gyakori kérdések, megint jó voltál.
2017. febr. 13. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!