Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi az hogy az aktuális PTK-t...

Mi az hogy az aktuális PTK-t nem tudja hivatalosan semelyik oldalról letölteni az állampolgár? Azt láttam hogy fent van a "jogtár" oldalon de onnan nem tudom letölteni.

Figyelt kérdés

Szeretnék beleolvasni de nem vagyok mindig internet közelbe. Van olyan oldal ahol le lehet tölteni a legfrissebbet?

Ha nincs akkor szerintem felháborító hogy az állampolgár nem ismerkedhet a saját és egyéb jogokkal...



2017. febr. 16. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Egyrészt magad is beismered, hogy a neten elérhető. Így a "felháborító hogy az állampolgár nem ismerkedhet a saját és egyéb jogokkal..." kirohanásod teljesen értelmetlen. Másrészt ha annyira offline akarod olvasgatni, akkor kijelölöd a szöveget (CTRL+A), másolod (CTRL+C)és szövegszerkesztőbe beilleszted (CTRL+V).
2017. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
felhaborito
2017. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valóban, teljesen felháborító az emberek mennyire képtelenek használni a saját eszközeiket, aztán pedig a sírás megy emiatt...


Mutatok egy trükköt: [Ctrl + S] ez a mentés, ráadásul MINDEN programban!

2017. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a felháborító, ha ennyire informatikai analfabéta vagy.
2017. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szerintem meg az a is felháborító hogy mennyi flegma ember van

képzeljétek! gondoltam arra hogy kimásolom dokumentumba de hivatalosabb formát kerestem.

köszi az értelmes válaszokat

2017. febr. 16. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Mentsd le a weblapot és pontosan ugyanazt láthatod, ha megnyitod. Ez rendkívül hivatalos megoldás.
2017. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, te csak ne háborogj.

Hülye vagy, egy élhetetlen csótány, csak nem vagy képes még beismerni sem.

2017. febr. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az utolsó a legjobb! köszi, vártam....
2017. febr. 17. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egész Ptk-t akarod olvasgatni offline? Hát, jó szórakozást. Nem kevés oldal lesz.
2017. febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!