Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez már súlyos testi sértés?...

Ez már súlyos testi sértés? Fel fognak jelenteni?

Figyelt kérdés

Bp-en belul tortent az incidens. Barataimmal elmentunk egy szorakozohelyre, ami meg jobbnak szamit, jo kornyeken van es nem is jartak oda "sulyos" arcok (eddig). Szombaton viszont megjelent ott nehany cigany, mar az elejen ki lehetett oket szurni mert tobb emberbe is belekotottek, lokdosodtek stb. Eppen a mosdoban voltam, jottem volna kifele amikor a ciganybandabol egy lany ugy jott be hogy el kezdett lokdosodni a vallaval. Mikor ment el mellettem a vallaval meglokott, ekkor oldalra ele kiraktam a labam hogy kigancsoljam. El is esett, de beverte a fejet a modsokagyloba es elvileg kitorte a fogat. Ez nem tudom mennyire igaz, ezt a ciganylany allitotta, viszont azt en is lattam hogy verzett a szaja. Ekkor megfenyegetett hogy szol a szemelyzetnek es eljarast inditanak ellenem, vagy visszanezeti a biztonsagi kamera altal rogzitett felveteleket es az alapjan lenyomoztat. Mondtam neki hogy sok sikert hozza, ekkor meg el kezdett fenyegetozni es olyanokat mondott hogy a bandajaval elvagjak a torkom. Ekkor mondtam neki, hogy nincs olyan helyzetben hogy fenyegetozzon. Mivel nem akartunk balhet a ciganyokkal, ezert inkabb elhagytuk a helyet meg mielott a lany szolt volna a kanjanak meg nehany "testvernek".

Engem csak az erdekelne hogy az altalam leirt szituacio mar sulyos testi sertesnek minosul? Mit tud tenni a lany? Mivel nincs meg a szemelyazonossagom ezert a felejelentes kb eselytelen, esetleg ismeretlen tettes ellen tehet. Tegyuk fel megtalalnak a rendorok (mar ha foglalkoznak ezzel az uggyel), akkor milyen buntetesre szamithatok?

Valaszokat koszi!

20/L


2017. febr. 19. 13:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja es buntetetlen eloeletu vagyok (mar ha ez szamit valamit).
2017. febr. 19. 13:44
 2/18 anonim válasza:
53%
Kerüld el őket, ne a rendőrségtől félj. Ők nem tehetnek semmit, mert biztos, hogy nem tiszták.
2017. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
hat ha nem is kapnak el a rendorok azert remelem kiverik minden fogadat.
2017. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, miért is? A brazilok kötöttek belé, szokás szerint.
2017. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha van biztonsagi kamera az alapján könnyen megtalálnak.

Ha akarnak.


Többen is láttak a helyen, ezek után nem nehéz kinyomozni, hogy ki vagy. Nehezebb bűnügyet is megoldottak már.


Abban is biztos lehetsz hogy a csaj nem hagyja annyiban a dolgot. Ha sújos testi sértésnek minősül akkor elinditják az eljárást.

2017. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%

Utolsó, miért is? A brazilok kötöttek belé, szokás szerint.


Ha valaki lögdös azt agyon kell verni? + a gáncsolás elég aljas dolog. Vajon mit szólna hozzá a kedves kérdező ha kigáncsolnám az utcán?


Cicaharc az egész, de akkor is undorítóan igénytelen paraszt hozzáálás...

2017. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Nem a ciganyoktol felek, 8 eve mma-zom, szoval ha akartam volna jobban elinteztem volna a holgyet. Barataim egy resze -akik velem voltak- szinten mma-zik. Azert hagytuk el a helyseget, mert egyikunk sem akart tomegverekedest.

En a rendorseggel nem szeretnek osszetuzesbe kerulni, nem a ciganyok zavarnak.

2017. febr. 19. 13:56
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell lökdösődni és probléma megoldva... egyébként meg a gáncsolás és az agyonverés között elég nagy különbség van...és én is megvédtem volna magam ha belémkötnek a szoliszökevények.
2017. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

*mma-znak.

Bocsanat a hibaert.

2017. febr. 19. 13:57
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz bizonyítani, hogy direkt gáncsoltad ki, szerencsétlenül esett, ő is lökdösött előtte, az ilyeneknek nagyobb problémájuk is van egy kitört fognál, ha ez egyáltalán igaz. Szerintem nem fognak feljelenteni.
2017. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!