Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az személyi jogok megsértéséne...

Az személyi jogok megsértésének számít?

Figyelt kérdés

Az személyi jogok megsértése?


az személyi jogok megsértése ha van egy nyilvános kép egy nőröl (pl.:fenn az interneten) és aképet részerkesztjük egy képre? (a képen van egy pácika ember a ki fogja a cipőjét és oda van írva hogy "kurfa életbe, "kakiba" léptem")



2017. febr. 20. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán nem sittelnek le. De ne vegyél méreget rá.

Nekem középiskolában Volt hasonló, csak akkor még nem Volt net, kinyomtattam hasonlót, egy barom meg elkezdte híresztelni, hogy ki akarom mindenhová rakni.

Az illetékes megijedt, és egyszer csak kopogtattak a rendőrök. Természetesen nem lett semmi, mert nem tettem nyilvánossá, és nem is akartam, de nem Volt vicces.


Te nyilvánossá akarod tenni, ha teszed vállald a következményeket.

2017. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja,és rágalmazás vagy becsületsértés lenne inkább.
2017. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha egy modellről van szó vagy közszereplőről,arra más szabály vonatkozik,mint egy civil emberre.

2017. febr. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!