Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Alairas hamisitas a deviza...

Alairas hamisitas a deviza hitel felvetelenel?

Figyelt kérdés

Most jutott tudomasomra, hogy az egyik kozeli hozzatartozom odahamisitotta az en alairasomat az altala felvett devizahitel szerzodesre, mint adostars/kezes.

Ez 10 eve tortent.

Tudom, hogy az okirathamisitas/csalas mar elevult.

Azt nem ertem, hogy ezaltal akkor most en is felelek az adossagert?

Vagy ha tudom bizonyitani, hogy akkor nem voltam jelen szemelyesen, sot meg az orszagban sem tartozkodtam, akkor en nem leszek felelos?


Elore is koszonom a valaszokat!



2017. márc. 2. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Közjegyző előtt??????
2017. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyit tud az ismerosom, hogy az ugyintezo anno hazhoz ment, es a hozzatartozom ott irta ala a szerzodest.

Hogy a hozzatartozom maga irta ala az en alairasomat, vagy mutatott valami megbizasi szerzodest az en nevembe, azt nem tudjuk.

Kozjegyzot soha nem emlitett a hozzatartozo.

Az is erdekes kulonben, hogy a szerzodes datuma egy vasarnapi nap (visszaneztuk a naptarban).

2017. márc. 2. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:

10 éve történt és egy ismerősöd most vetette fel az ügyet.

Én mindaddig nem lépnék, amíg a bank meg nem keresne. Közeli hozzátartozód azóta fizeti a részleteket. Egyáltalán kérdés, hgy az ismerősöd jól emlékszik-e, s miért csak most veti fel ezt az ügyet.

2017. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az ismeros par napja latta eloszor a szerzodest!

A hozzatartozom eddig mindenki elol rejtegette.

Parszor volt, hogy nem fizetett nehany honapig, de mindig valaki kisegitette(egyszer en is).

Sajnos mar csak ido kerdese, hogy mikor dol be a hitele.

2017. márc. 2. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel minnel hamarabb! Ha nem jelented fel, bedol a hitele, igy radkennek mindent, hogy miert csak most szolsz, mikor rad harul a felelosseg, te pedig tudtal errol a dologrol, nem fogjak elismerni a hamisitast! Tobb, mint valoszinu a bank "kifog h.relni" majd teged is, ha idoben nem cselekszel!

Legjobb esetben is, amig felulbiralnak mindent, miutan mar rad harult minden, akkora lesz az adossagod, hogy elarverezik mindened, aztan par ev mulva megnyered a pert!

EN feljelentest raknek minnel hamarabb! Legyen tollem akarmilyen rokonom!

2017. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!