Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan jarnak el azzal a...

Hogyan jarnak el azzal a szemellyel jogilag aki kulfoldi utazas soran lop?

Figyelt kérdés

Peldaul elmegyek Parizsba es ott lopok 2 draga ekszert. Ilyenkor mi a procedura? Az erkolcsi bizonyitvanyomba ez milyen uton kerul bele?


(Nem tervezek ilyesmit tenni, regebben dolgoztam egy kiskereskedelmi uzletben ahol neha turistak loptak es eszembe jutott mert most olvasom az ENSZ polgari jogok gyujtemenyet ahol pont kulfoldi allampolgarokrol esik szo)



#lopás #külföld #erkolcsi bizonyitvany
2017. márc. 5. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy külföldi bíróság jogerősen elítél, és a magyar állam ezt elismeri (Franciaországot mint EU tagot el fogja, egyébként a nemzetközi magánjogi törvény rendelkezései mérvadóak), akkor ugyanúgy belekerül, mintha magyar bíróság ítélt volna el.
2017. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ZoltanAnglia ***** válasza:
Remelem, hogy elkapnak es miutan alaposan elvernek az ottani bortonbe tesznek rohadni. Ne mond nekem, hogy nem azert kerdezed mert az a szandekod.
2017. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az en lelkiismeretem tiszta, tenyleg azert irtam amit fentebb olvashatsz, de azert koszonom a jokivansagokat :d
2017. márc. 6. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!