Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi lopást kell elkövetni,...

Mennyi lopást kell elkövetni, hogy börtönbe kerüljön az ember?

Figyelt kérdés
Ha túllépi a bűncselekmény határát az 50 ezer forintot?
2017. márc. 7. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Belecsöppentem egy rablás sorozatba, olyan formába. hogy én voltam az egyik áldozat, pár éve. Volt vagy 90 betöréses lopás egy fiatal cigány pár mögött, aztán az egyik 2 évet a másik, meg 1 évet kapott. Elektromos sokkolóval jártak.
2017. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* amit csak értek, ami mozdítható volt és értékes azt elvitték. Tv, Hifi, mobil, DVD, Videó, ruhák, stb. stb..
2017. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Orbánt elnézve annyit, amennyit nem szégyell. Az ember talál egy jó ügyvédet oszt jónapot.
2017. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aki tudja, képes nagyban csinálni, azt még segítik is, csak legyen egy jó "pályázatíró bandád" és kapcsolatod, amikor az EU-s pénzeket osztják. Akkor felső határ nincs!


Ha csak "egyszemélyes" vagy, akár már egyetlen ezüst nyakláncért is meg tudod oldani télire a szállásodat, fűtésedet, és még a bablevest is megfőzik neked.

2017. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha cigány az illető, akkor legtöbbször büntetlenül lophat bármennyit. Ha nem, akkor csak 50 ezret lophat büntetlenül.
2017. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok vállalkozót elnézve bármennyit lehet lopni... Csak nézd meg, hogy élnek a vállalatvezetők Magyarországon... Kb külföldön is vannak luxusszállodáik... Kérdés miből?!...
2017. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!