Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az illegális, hogy chat.hu-n...

Az illegális, hogy chat.hu-n mindenkit átverek?

Figyelt kérdés

Nem árulok semmit, nem akarok senkit se átverni, pénzzel, csak folyamatosan hazudok...


Ez illegális?


Évek óta ismerem ezt az oldalt, folyamatosan mindenkinek hazudok. Ezért feljelenthet valaki?



#átverés #bugos törtszerver
2017. márc. 11. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Attól függ, miben hazudsz.

Ha csak érzelmi kárt is okozol eközben bárkinek, kerülhetsz a pszichiátriára.

2017. márc. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kb. lexarja mindenki.
2017. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Én eddig azt hittem,hogy mindenki ezt csinálja,ez a működő párkapcsolat/házasság alapja...

És mielőtt kétségbe vonnátok,őszintén:


fiúk:

Ha a csajod megkérdezi,hogy kövér-e ebben a ruhában,akkor elmondjátok,hogy igen?


lányok:

ha a pasitok megkérdezi,hogy kicsi-e nektek a farka,akkor elmondjátok,hogy igen?

2017. márc. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ki kell ábrándítsalak, én elmondom, de mivel nem a méret számít, hanem a keménység, én azt szoktam elmondani, hogy bocsi, de egy kanyit se érzek a pélódból, mert nem elég kemény. Szivi, ez merevedési probléma lehet, vizsgáltassuk ki.
2017. márc. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha ellopod más személyiségét, ha rágalmazol vagy zaklatsz valakit, akkor ugye illegális. Ha viszont csak csajnak vallod magad, esetleg gazdag vállalkozónak, akkor nyilván nem.
2017. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
wtf
2017. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Miért hazudsz? El vagy keseredve? Úgy érzed mindenben rossz vagy, és így akarsz kitűnni a tömegből? Vagy rossz a lelki közérzeted, és így vezeted le a feszültséged? Mi értelme hazudni?
2017. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés is hazugság, mert ez így nem igaz.

Politikusnak készülök.

2017. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha valóban oda jársz évek óta akkor pontosan tudod hogy a 99% kamu... Chatszexre jó az oldal másra nem.
2017. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!