Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kaphatok bejegyzés bentes...

Kaphatok bejegyzés bentes erkölcsi bizonyítványt? (többi lent) KÉRLEK ÍRJATOK FONTOS

Figyelt kérdés
Jelenleg folyamatba van ellenem egy eljárás(nem szeretném írni, hogy mit követtem el),négy hónapot voltam előzetes letartóztatásban,3 hónapot házi őrizetben.A jogerős ítélet minimum 1 év mulva várható.A kérdés az lenne, hogy az előzetes és a házi őrizet, vagy ha lakhelyelhagyási tilalmat rendelnek el az is szerepel az erkölcsiben vagy így még bejegyzésmentes amíg nem lesz jogerős ítélet?

2017. márc. 15. 20:24
 1/8 A kérdező kommentje:
jav.:bejegyzés mentes:)
2017. márc. 15. 20:26
 2/8 anonim válasza:
Még bejegyzésmentes. Amíg nincs meg a jogerős ítélet addig tiszta marad az "ártatlanság vélelme" stb miatt. A bűnügyi nyilvántartásban viszont már szerepelsz.
2017. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor vállalhatok olyan munkát ahova bejegyzésmentes erkölcsi elengedhetetlen?
2017. márc. 15. 20:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Az sem szerepel benne, hogy a bűnügyi nyilvántartásban szerepelek?
2017. márc. 15. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Itt van egy kis összefoglaló: [link]
2017. márc. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom hülye vagyokxD De nekem még mindig ne tiszta.Mire értetted, hogy nem?Nem vállalhatok olyan munkát amihet bejegyzésmentes kell, vagy nem szerepel az erkölcsiben a folyamatban lévő eljárás? Bocs az értetlenkedésért de nekem nem egyértelmü...
2017. márc. 17. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs, a legutolsó mondatodra :) Tehát kaphatsz és bejegyzésmentes lesz.
2017. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D
2017. márc. 18. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!