Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 9 éves matáv-tartozást tuti...

9 éves matáv-tartozást tuti biztos nem tudnak behajtani?

Figyelt kérdés
A disznóknál felmondtam 9 éve a vezetékest telefont, kifizettem mindent, aztán küldtek egy csekket 2 hónaő múlva 20.000 forintról, amit nem fizettem be azóta se. A disznók átadtál behajtóknak, akiknek szintén nem fizettem be. Ezek a disznók eladták más disznó behajtóknak és azoknak se fizettem be. Azt hiszem a harmadik aki most próbálkozik. Most kijött egy ember, egy ceglédi cégtől, ennek se fogom befizetni. Szóval csak ellentmondok és ha bíróságra megy elévülés és kész pasz- Ennyi ügye?

2017. márc. 24. 17:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Már vagy harmadjára emeled ki, hogy milyen gazdag vagy:D De elsőre sem érdekelt. Nekem lesz attól rosszabb, ha neked jó, akkor meg miért zavarjon, ha sok pénzed van?

Inkább az a fura, hogy nem akarsz befizetni 20ezret és inkább hónapokig tartó pereskedésre költenél el többszörte ennyit.

Nagyon unatkozhatsz.

2017. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Gyurcsánynak hívják, de oké. Mondjuk ha akkor sem értetted amikor mondta, tényleg bajok lehetnek a szövegértéseddel.
2017. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire gazdag vagy mit szarrágóskodsz 20.000 fton.
2017. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ha majd te is ilyen leszel, akkor te is olyan lehetsz.
2017. márc. 24. 21:03
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

Nincs kedvel elolvasni, amit eddig írtatok, de saját tapasztalat:

-elévülésre biztos nem hivatkozhatsz, mert ha közben kerestek/értesítettek bármilyen módon, akkor az elévülés kezdődik előről

-nálunk 10 évvel ezelőtti ideiglenes lakcímre tolták elvileg az értesítőket, mikor végre megtaláltak és jelezték, hogy az anno 10 ezer forintos számlám most mindenel együtt már közel 30 ezer. Mondtam nekik, hogy már lassan 7-8 éve lakok egy helyen, engem tuti nem értesítettek, de erősködtek, hogy az akkor is érvényes (nem tudom, nem is érdekelt)

Bekértem minden bizonyítékot, ami hiányos volt, nem egyértelmű, nyavajogtak, hogy de ebből is látszik a tartozás, mondtam, hogy ne hülyéskedjenek, egy dedós is kimatekozza, hogy nem, erre fenyegettek bírósággal. Mondtam nekik, hogy bátran, azóta se hallottam felőlük.

2017. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

'''''''''Gyurcsánynak hívják, de oké''''''''''''


Akinek az a szokása, hogy szándékos magas labdát lecsapjon, az a BÖSZME

2017. máj. 4. 09:11
 17/19 A kérdező kommentje:

'''''''elévülésre biztos nem hivatkozhatsz, ''''''


DE és meg is áll

2017. máj. 4. 09:12
 18/19 anonim ***** válasza:

Hol tart az ügy?


érdekelne.

2017. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Írtam egy mailt, a behajtóknak, hogy a fizetési meghagyással szemben ellentmondok majd. azóta semmi
2017. aug. 11. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!