Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek valamit a bunkó...

Tehetek valamit a bunkó szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
Sorház,közös a kapubejáró. Az ajtóm elé cserepesvirágot raktam,egyik reggelre levolt tépve az összes virág ,csak a zöld maradt ott. Szomszédom bevallotta hogy ő tette és amikor számon akartam rajta kérni mégis miért azt vàlaszolta hogy azt csinál amit akar. Mit lehet ellene tenni? Nem ez az első összetűzésünk,elmebeteg a nő.
2017. márc. 28. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudsz semmit tenni, ne adj alkalmat neki ilyenekre.
2017. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Önbíráskodni tudsz.

Persze azt nem szabad, de feljelentést sem tehet mert letépte a virágodat.


Én ilyen apró bosszúságokat okoznék neki mint ez a virágos dolog. Amiért még nem tud följelenteni de talán észbe kap.


Pl az ajtaja előtt földhözvágnám a cserepesvirágot. Aztán hadd takarítsa a szilánkokat meg a földet.


Tudom, hogy ez semmivel sem külömb, de az ilyenekkel nem tudsz mit kezdeni. Van olyan kutya aki csak a verésből tanul.

2017. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
2es, és gondolod ezzel békét teremthetne a Kérdező?
2017. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%
Keserítsd meg az életét. Éjjel hangos zene, ha jön a yard kikapcsolod és letagadod, ablakit kend be kutyaszarral, hányj az ajtaja elé, stb.
2017. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 árokpart ***** válasza:
42%
Tudsz ellene feljelentést tenni, mert ugyanis ez dolog ellen irányuló garázdaság. Ugyanis a virág a te tulajdonod volt és a cselekmény benned ezek szerint nagy megbotránkozást keltett. Szomszédod nem nagyon ismerheti a törvényeket, nem is gondolja milyen könnyen priuszt szerezhet magának.
2017. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna jól pofán ba_zni. Azt tesz amit akar, csak utána viselje a következményeket is.
2017. márc. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!