Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az igazgató milyen indokkal...

Az igazgató milyen indokkal tilthat ki egy szülőt az iskolából, egyáltalán megteheti?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha mondjuk egy ótvaros szájú verekedő cigány, aki megy mert a purdét sérelem érte, azt én is kitiltanám.
2010. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem csak kitiltanám......
2010. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem romákról van szó.De hát oda jár a gyereke suliba,akkor is kitilthatja az igazgató a szülőt?Bántották a lányát és ő sorban elkapta az összes rosszindulatú gyereket.Testi fenyítés nem történt,csak leszídra őket.

Másnap az igazgató behívatta és kitiltotta a suliból.

2010. máj. 13. 11:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát na, mondom én. A cigányok is így csinálják. A gyerek szól az igazgatnak, vagy a tanároknak vag ya szülő szól ezeknek, és azok lerendezik. Ha ez nem elég akkor a szülő a másik szülőnek szóljon.
2010. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szülőt kitilthatja.
2010. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

A szülő most boldog,hogy nem vele azonos súlycsoportúakat kapott el??

Egyébként hány éves a lánya és hány éves gyerekeket szidott a szülő? 8-10 évesek??

Az igazgató simán kitilthatja e miatt,és örüljön,hogy ennyivel megúszta..Mit csinál ha minden szülő a torkának esik,ahogy ő tette a gyerekeivel??

A lánya inkább a tanárnak,vagy az igazgatónak kellett volna szólnia.Ők azért vannak ott,hogy ezt is megoldják házon belül..

2010. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyszóval cigánykodott!A rendfenntartás az iskolában a tanárok és az igazgató dolga,ha ŐK úgy látják akkor a rendőrség semmi esetre nem a szülők.
2010. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont most volt, hogy valahol dél-nyugat Magyarországon a kiscigó 10 éves gyerek verte a tanárnőt. Az igazgató tudott róla, és megverte a riportert, aki fotózni akarta.


Tudom, itt nem szerepel szülő sehol, max csak hogy a gyerek a szülő előtt is verte a tanárt, az meg lesz@rta.


De a lényeg, hogy igenis van olyan eset, amikor a szülő közbeavatkozhat, ha (ahogy itt is) a tanárok/igazgató nem intézkedik, ahogy a kérdező is mondta a példájában.

2010. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Először beszélnék a dirivel, de ha nem történne semmi (és tényleg vki csesztetné a gyerekemet), akkor én is elkapnám a gyerek anyját. De ha ezek után sem történne semmi, akkor suli után megvárnám a kölköt. Egyébként hallottam ilyen esetet, hogy a gyerek (véletlenül nem volt cigány) mindenkit terrorizált, aztán egy-két szülőtől kapott a pofájára. De az igazgatónak megvan a joga a szülő kitiltásához.
2010. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát nem hinném, hogy egy közpénzen fenntartott közoktatási intézmény épületéből bárkit is ki lehetne tiltani.

Az apuka inkjább ment volna az igazgatóhoz, hogy nevelje meg a gyerekeket, akkor nem lett volna ez.

2010. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!