Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megteheti ezt a tanár?

Megteheti ezt a tanár?

Figyelt kérdés

Az történt velem, hogy nem olyan rég dolgozatot írtunk magyarból. A tanár azt hiszi, hogy puskáztam! Ez mellesleg nem igaz, de úgysem tudom neki bebizonyítani! Azt is ránk fogta, hogy összedolgoztunk a padtársammal, ami mellesleg úgy szintén nem igaz, de ezt még nehezebb lenne bebizonyítani, főleg, hogy nagyon hasonló hibáink lettek! A dolgozat kiosztásakor azt mondta, hogy ennek még év végén lesznek következményei! Mit tehet a tanár?

Ha színtisztán 3-asra állok megbuktathat ennyiért? Vagy mit tehet, megírattathatja újra velünk ugyanezt a dolgozatot bejelentés nélkül? Vagy szerintetek csak be akart paráztatni? Nagyon félek, főleg, hogy mindezek hamis vádak! Mit tehet?? :S

Előre is köszi! 14/L


2011. máj. 18. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Politikai üldöztetés, egyértelmü. Ensz-hez kell fordulj, nincs más lehetőség.
2011. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Beszéld meg vele, hogy nem lestél, nem puskáztál, és hajlandó vagy bárhova átülni, amit kijelöl neked, akátr a tanári asztalhoz is, hogy bizonyítsd, te ilyet nem teszel.
2011. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

semmit. lefog húzni ,de nemfog megbuktatni. egy darabig haragudni fog rád majd elfelejti. ha meg is ejtette azt az indokot h megfog buktatni vagy utalt rád ezek üres szavak lesznek.


nekem minden évben félévkor és év végén is elmondták. végén kiderült mindig csak blöff volt.


matektanárom mondta érettségi elötti péntekre h utolsó esélyem akk lesz. megkérdezte tanultál. aztmondtam szó-szó. meg se kellett írnomXD

végül négyesre érettségiztem matekból.

2011. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Micsoda problémák, össze ne dőljön a világ azért.
2011. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tetris ***** válasza:
81%

Lehet, hogy nem te lestél, hanem a padtársad lesett rólad. Bármi is az igazság, már nem lehet utólag bebizonyítani semmit.

A jogászok egyébként mindig azt vallják, hogy annak kell bizonyítania, aki állít valamit. Vagyis a tanárnak kell bizonyítania, hogy puskázott valamelyikőtök. Ennek a módszere pedig a lebukás. Mivel senki sem bukott le, ezért a puskázás ténye nem bizonyítható.

Ezért nem buktathat meg, de még csak az osztályzataidat se húzhatja le. Mivel nem bizonyított be semmilyen puskázást.. Így - pusztán gyanu alapján - nem jogos, hogy rosszabb jegyed akar adni évvégén. Ha én lennék anyukád, bemennék, és elbeszélgetnék vele, az tuti. Nem mérgesen, de határozottan.

2011. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ez most jól jött!
2011. máj. 18. 15:29
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Mergteheti. Anno az egyetemen egyszer ujra kellett vizsgáznom hasonlo ok miatt. NEkem meg annak aki mellettem ült. Állitólag összedolgoztunk. Ez nem volt igaz. Egyszerüen lemásolta az irásbeli vizsgámat. Ennek ellenére mindkettönknek ujra kellett vizsgázni.


Amugy ha felkészültél a dogáka akkor miért félnél? Ha egyszer meg tudta irni, akkor másodjára is meg fogod tudni irni.

2011. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért félek, egyszerűen ilyen vagyok! De hát azért év végéig még mégis csak egy hónap van! Annyi idő alatt pedig elfelejtem! Nem lehet ilyen! :(
2011. máj. 18. 15:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miénk és elvette enyémet és padtársamét, pedig semmit sem csináltunk, és az témazáró volt, karót adott rá, aztán újbol megkellet írni. Szerintem ő egy faxkalap amúgy.
2011. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

sajnos ez van ez velem is megtotent szerencsere a tanar nem volt rosszindulatu, meg talan hitt is nekunk.

ennel sokkal rosszabb volt h a matektanar meg akart buktatni mert a tesom bukasra allt es akkor szerinte en s vagyok jobb. aztan a kis kedvenceinek az erettsegi dolgozatat atirta h ne bukjanak meg.

sajnos ez van ok is csak emberek kesobb is ez lesz a munkahelyen.Bar toluk azert elvarnank h peldat mutassanak.

2011. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!