Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A közelünkben egy lakásban...

A közelünkben egy lakásban valaki kígyót és madárpókokat tart. Ezek veszélyes állatok. Nem lehet elérni valahogy jogi úton, hogy ezeket eltüntessék?

Figyelt kérdés

Félünk,hogy kiszökhetnek és bejöhet akár ide a lakásba is.

A hírekben is láttam már,hogy egy kígyó kiszökött és megölt két kisgyereket.Vagy,hogy elkapta a család gyerekét és megette.Ezeknek az állatoknak nincs helye az emberi civilizációban.Normális ember nem tart ilyen állatot.

Akkor ennyi erővel én miért nem tarthatok bengáli tigrist?Az sokkal szelidebb,barátságosabb állat



2017. ápr. 14. 14:10
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, aki más állatokat szeret vagy más a meglátása az egyből elmebeteg.. Én sosem ítélkeznék így. Biztos velünk van a baj?
2017. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

Miért,szerinted normális,aki élő egereket tart,hogy a pókjáa megetesse?

Nekem fóbiám van ezektől,Nem tudok nyugodtan aludni.Attól félek hogy egyszer csak arra ébredek,hogy az arcomon mászkál..Nem igaz,hogy rettegésben kell élnem ezentúl emiatt

2017. ápr. 15. 02:36
 33/50 anonim válasza:
100%

A legtöbb óriáskígyó legálisan tartható lakásban, némelyikhez CITES variáció kell, meg a gazdájának fotókat kell küldenie pár havonta valamilyen hivatalós szervhez.

De valószíneg itt gabonasiklókról, kolumbiai/brazil szivárványos boákról és király pitonokról avan szó, melyeket akár állatkereskedésben is meg lehet venni minden nélkül (mondjok én onnan nem vennék).

A mérges kígyóra viszont szinte lehetetlen legális úton hozzájutni és tartani.

2017. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim válasza:
100%

Amúgy te mit eszel, s szerinted a kutya/macska mit eszik?

Inteligens sertést és szarvasmarhát pl, melyeket szörnyű körülmények között tenyésztenek és dolgoznak fel.

2017. ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
A saját házában tartja, lehet fogalmam sincs róla, hogy te rettegsz tőle és egy átlag emebrnek, ha szeret valamit nem az jár a fejében, hogy más esetleg a környezetében annyira retteg tőle-hiába, hogy egyébként ártalmatlan-hogy ilyen problémákat okoz neki. Ettől még nem elmebeteg, csak egy ember, aki azt tart, amit szeretne. Mondhatod rá, hogy te felelőtlennek tartod vagy, hogy te ezt nem tudod elképzelni, de ezért elmebetegezni..az elmebetegség.
2017. ápr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

Hagyjuk a sertéseket..Mindenki ezzel jön,hogy ugyan olyan,mint ha sertést ennénk.Ha valaki rosszul lesz,összeesik a disznóólban,a disznók élve felzabálják.Sajnos volt is erre példa a közelben..Az egyik Hannibal filmben is látható ez

Szóval nem kell a disznókat sajnálni.

Mellesleg a kutyának/macskának nem élve adják a húst

2017. ápr. 15. 11:40
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
36# ha a kutya-macska kint van a kertben, mindkettő meg fog mindenféle állatot. Patkány, egér, pocok, madarak. Élve levadássza, megöli és megeszi. Mellesleg van ahol a szobamacskának is vesznek élő egeret...
2017. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már, troll, ennyire hülye nem lehet magától senki.
2017. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim válasza:
100%

Te nagyon primitív vagy.


A farkas is megeszi a vadállatokat "élve" (Ő öli meg), aki tőrténetesen a kutya őse.

Ha a kuty vissza kényszerűlne a természetbe ugyanazt tenné. (Vagy, ha felelőtlenül tartják)

A sertések pedig rabszolga sorsba taszítva nyomorognak kis helyen, a saját mocskukban, s a sertés hús evésével nem csak a megölésüket, de husszú évekig tartó kínzásukat is támogatod. Én is eszem disznót, de szabadtartású helyekről veszem jóval drágábban, s azok az állatok érdekes módon tiszta, szelíd állatok.

És ezt tette az ember egy egész fajjal, de a szarvasmarhákkal és különböző szárnyasokkal is.

Pedig a sertés bizonyos szempontokból okosabb a kutyánál, ez tény.

A teheneknek pedig komoly szociális életük van.


Ezzel szemben mit fáj neked, hogy egy egeret egy olyan állat eszik meg akinek valóban szüksége van rá? És csak annyit amennyi tényleg kell neki. Ráadásúl a kígyó szorítása jóval humánusabb gyilkolási módszer mint ami a vágóhídon folyik.

A szarvasmarhák szarvait még életükben letörik és 4, vagy 5 olyan dolgon mennek át a feldolgozásig aminek elvileg meg kéne ölnie őket, de 10/2 csak az 5 fázisban feszíti el az eszméletét.

2017. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

#38,az emberek 80%-a rühelli a dög pókjaidat.Akkor az emberek 80%-a hülye?

Mellesleg lehetne venni fagyasztott egeret is,nem élve kéne odaadni.Elképzelem,ahogy azon élvezkedik a morbid nőszemély,ahogy a pókok széttépik az egeret.

Mellesleg én egyre kevesebb húst eszem,egyre inkább a vegetáriánus étrendre térek rá,szóval ne nekem mond

2017. ápr. 15. 12:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!