Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy olyan kérdem lenne, hogy...

Egy olyan kérdem lenne, hogy egy bíróságon mi történik?

Figyelt kérdés
Ha, én tanúként megyek be, és ott nekem is beszèlnem kell? és oda az összes tanut behívják vagy csak párat? és hogy ott drogtesztet fognak e velem csináltatni?

2017. ápr. 27. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A bíróság nem egészségügyi labor, ott semmi ilyent nem végeznek. Azt hívják be tanúnak, akiket tanúként a vád vagy a védelem képviselője javasolt és akiket a bíróság is elfogadott. Ha nem vagy néma, akkor válaszolnod kell a bíróság kérdéseire.
2017. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) és ha megvolt a bíróság is akkor utána lesz még valamilyen "dolgom"?
2017. ápr. 27. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Tanúnak nyilvánvalóan beszélnie kell a tárgyaláson, azért idézik be :)

A bíróság dönti el, mennyi tanút hív be.

Drogtesztet majd a rendőrség végeztet, ha kiderül, hogy a kérdező hamisan tanúskodott.

2017. ápr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hányszor kérdezed ezt még meg!? A másik kérdésed alatt is leírta már mindenki, hogy a bíróságon semmilyen tesztet nem fognak elvégezni! Ki csinálná, te szerencsétlen!? Amennyiben azonban két értelmes szót nem tudsz kinyögni, mert annyira be vagy drogozva, akkor az ügyész majd hivatalból intézkedik, hogy szépen őrizetbe vegyenek. Na, akkor már visznek a tesztre természetesen, és indul ellened is az eljárás. Utána nemcsak tanú leszel a következő ügyben.

Ezt leírtam az előbbi kérdésedhez is. Most addig fogsz kérdéseket feltenni, amíg valaki azt nem írja, hogy nyugodtan menj bedrogozva? :D

2017. ápr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Te egy bunko i vagy 😂 eleve nem drogozom, itt kezdodik.

Fuves cigit azivtam el neha-neha, es teljesen veletlenul es indokolatlanul kerultem ebbe az ugybe, soha nem volt meg ilyenben reszem, es parazok miatta :D ha valami nem tetszik el lehet takarodni es nem kell valaszolni. Addig meg ne mondj es ne vonj le barmilyen kovetkeztetest hogy drogos lennek mert fogalmad sincs az egesz helyzetrol. ;) (mellesleg teljes mertekben drogellenes vagyok soha nem probaltam es nem is tervezem)

2017. ápr. 29. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek szemeteled tele a pánikolós kérdéseddel a fórumot?

Nem gondolod, hogy bárki beveszi neked, hogy csak úgy poénból rettegsz a drogteszttől? (Amiről egyébként ezerszer leírtuk már, hogy nincs a bíróságon!)

2017. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!