Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a menete annak hogy kirúgja...

Mi a menete annak hogy kirúgjanak?

Figyelt kérdés

Határozatlan ideü szerződésem van

Gondolom van fegyelmi tárgyalás. Ha jogtalan az indok mit tehetek?

Még csak fenyeget egy olyan személy akinek nincs joga, nincs joga mert másik cégnél dolgozik. Azt hogy miért az az én dolgom. Engem csak az eljárás menete érdekel.



2017. máj. 5. 06:31
 1/4 Molyember ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdést, de akkor és úgy rúghatnak ki, amikor és ahogy akarnak.
2017. máj. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fegyelmi tárgyalás nélkül is kirúghatnak, gazdasági okokra hivatkozva, legfeljebb kapsz végkielégítést, amennyi törvény szerint jár, meg felmondási időt. Azonnali hatállyal kirúgást kell alaposan megindokolni, hogy jogszerű legyen, a rendes felmondás sokkal könnyebb. Ha ennyire nem vagy képben a dolgokkal, és fenyegetnek, akkor viszont javaslom, hogy nézd át alaposan a Munka törvénykönyvét, ne a munkáltatóra hagyatkozz, hogy majd biztosan mindent szabályszerűen csinál.:-)
2017. máj. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármi történik, mehetsz munkaügyi bírósághoz
2017. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Munkaügyi bíróságról is tudok.

Ma megyek el a céghez mert 35km-errel arrébb van a cég telephelye mint ahol dolgozunk.

2017. máj. 5. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!