Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire számíthatok? 33 éves...

Mire számíthatok? 33 éves büntetlen előéletű emberként Március elején frontinra nagy mennyiségű alkoholt ittam társaságban (szorongásra szedem a frontint) és sajnos "bekattantam" és kidobtam nagybátyám tévéjét a 3. emeletről. Nem sérült meg senki

Figyelt kérdés

Garázdasággal vádolnak.Nem tudom megmagyarázni miért történt mert egy békés ember vagyok,biztos az hogy a frontin és az alkohol "megbolondított". Nagyon megbántam ami történt.

Azóta voltam önkéntes alkohol elvonón (4 hetes) és az igazságügyi orvosszakértő (oda is beidéztek) azt mondta nekem,hogy ez "jó pont".

Azóta nem iszok szeszt és el is költöztem arról a helyről ahol ez történt egy rendezett helyre (szüleimhez).



2017. máj. 6. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
LOL :D
2017. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Az igen:D

Elolvastad már a frontin tájékoztató lapocskáját?:D

Érdekes olvasmány,ajánlom figyelmedbe.

Főleg azt a részt,ahol az alkoholról+gyógyszerről írnak.

2017. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Soha ne szedj Frontint!
2017. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Frontint írtak fel szorongásra?


Azt inkább álmatlanság ellen szokták szedni,nem?


Na,ezért nem akarok én soha részeg lenni,nem is ittam még soha alkoholt,pedig 28 éves vagyok.

Én is szorongós vagyok,és kitudja mit vált ki az emberből az alkoholos állapot.


És,igen meg is sérülhetett volna valaki,és nem szándékosan csináltad nyilván.


Hát,szörnyű.Remélem figyelembe veszik,hogy mentális betegséged van.

2017. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ahol lakom,ott egy mentális sérült 30 év körüli fiú is ugyanezt csinálta.Csak ő kertes ház emeletéről dobta ki a Tv-t,és mivel az udvarukra esett,így nem sült meg senki.
2017. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max egy megrovást kapsz és eltiltást a további bűnelkövetéstől :) no para
2017. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
33 evesen eleg nyomorult eleted lehet, ha Frontin (vagy barmilyen hasonlo alvasra, idegekre valo gyogyszert) kell szedned. Hagyd abba a szedeset, nekem az egyik jo baratom szedte, lebeszeltem rola, akkor minden oke volt. Aztan amikor megint szedni kezdte, akkor egyszer elkuldott engem a "hadd ne mondjam" hova (sosem volt migrans parti, megis a migransok vedelmeben tette - ebbol latszik, mennyire bekattant), kerdeztem, hogy mi baja lett hirtelen (mert addig az adott teman csak kacagtunk, meg hulyultunk, es soha addig jelet nem adott, hogy annyira szimpatizalna veluk), akkor meg durvabban beszelt, azota nem beszelunk egymassal (pedig 2 evvel ezelott RAADASUL en voltam az egyetlen, aki lelkileg tamogatta, hogy a rakbol felgyogyuljon). Ezt teszi a Frontin nevu gyogysz@r! Nem csak TV-t zuzat veled ossze, hanem baratsagot is!
2017. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Simán meg is halhatott volna valaki. Ezért nem csak egy kis megrovást kapsz.
2017. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Börtönbe nem kell menned, max. Felfüggesztettet fogsz kapni.
2017. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ami manapság szokott menni a tévében, én azt mondom nem is kár érte. Mondd azt a bíróságon, hogy csak a jó szándék vezérelt.
2017. máj. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!