Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999-es Daewoo Lanos 1,6...

1999-es Daewoo Lanos 1,6 nagyon rángat a motor. Van valakinek ötlete? Több szerelőt is kérdeztem, nincs már ötletük! Hibakódot sajnos miskolcon nem tudja senki kiolvasni.

Figyelt kérdés

Gyertyák cserélve, Gyujtókábelek cserélve, üzemanyagszűrő cserélve, levegőhőmérséklet érzékelő cserélve. Egr szelep kiiktatva, A lambda szondát ha lehúzom akkor is rángat, azt már nem akartam kicserélni!

Van valakinek ötlete, vagy tapasztalt hasonlót?



2015. szept. 24. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
kompjuter A és B bedugsz egy u alaku rézdrotot, ráadod a gyujtást és kivillogja a hibakódott.hiba kódot netröl letöltöd,és máris közelebb vagy.amugy nézd meg alaposan a gyujtáselosztot,olajos -e vagy mozog talán /az a bizonyos kerek vas rajta,nekem azért 3 hengerezett mert gyárilag préselve van és elszabadult/de erösen ajánlok egy kompresszio mérést egyenlöre.tehát elsökörben gyujtás vagy kompresszio hiba.
2015. szept. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!