Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki szórakozik velem...

Valaki szórakozik velem facebookon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valaki szórakozik velem, mit tegyek?



Nos tehát: Tudom hogy sok ellenségem, irigyeim, rosszindulatú emberek vannak a látókörömbe, de ezt úgye elkerülhetetlen.


Tegnap történt egy esett facebookon, amikor is egy Tóth Zsófia nevű adatlap bejelöl, és konkrétan azt kell hogy mondjam hogy teljesen kedves volt stb. Elkezdtünk írogatni, egy db képe volt kint ami gyanússá vált, 2012-es bejegyzések meg hasonló. Idei bejegyzése nincsen. Iszonyatosan gyanút fogtam, majd követeltem tőle egy képet, amikor is közölte velem hogy most nem tudd. Leléptem 2 óra múlva ismét felléptem amikor is láttam hogy letiltott. Létrehoztam egy profilt, majd megnéztem azon. De hűlt helye volt törölte magát. Gondoltam valaki bosszúból csinálta elfelejtettem az egészet. Ma ismét történt egy dolog, ami ismét 2013-as profil György Balatoni. Se ismerős, se kép, se bejegyzés, de az engedélykéréseknél láttam hogy írt. Hát elfogadtam. Ezt írta Idézem: ,,Szeva more" meglepődtem az egészen, mert amugy se vagyok roma. Majd kő keményen elkaptam a grabancát és elmondtam mindennek. Tehát ez már 2 alkalom... Gyanítom, hogy valaki olyan csinálja akit én ismerek, mert az ismeretlen miért pont velem szórakozna nem? Sok ellenségem, irigyeim stb van, de ezt most nem írnám le. Tehát, rendőrségre nem akarok menni, mert teljesen értelmetlen dolognak tartóm. Mit tegyek, hogyan deríthetném ki hogy ki áll a háttérbe?? Ez már a második esett, jövőhéten meg megvernek vagy mi lesz? Nem tudom ki csinálja ezt, de kiváncsi volnék. A helyesírásért bocsi, de nagyon felment a pumpa. A dolog nem kamu, légyszives ne szórakozzátok el, mert nem vicces.

20/F



2017. máj. 13. 23:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha 2012-ben csinálta a faceját,akk nem Fake..
2017. máj. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nincs semmi képe stb.
2017. máj. 14. 00:05
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Sok ellenséged van? Mi vagy te, Batman? Komolyan annyira szánalmas.. Igen, nyilván elkerülhetetlen hogy egy 20 éves gyereknek sok "ellensége" és "irigye" legyen.
2017. máj. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Tiltsd le a fenébe, csak egy unatkozó hülyegyerek. Ismeretlen bejelölését amúgy sem fogadjuk el.
2017. máj. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

Szóval visszajelöltél egy idegent, aki beszélgetést kezdeményezett és az üdvözlés után te: "kő keményen elkaptam a grabancát és elmondtam mindennek".

Mit is akarnál a rendőrségen? Feljelentést tenni valaki ellen, aki köszönt neked?

2017. máj. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Eleve nem kell visszajelölgetni meg visszaírni ismeretleneknek.
2017. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Nekem sincs semmi képen Facebookon, egy db bejegyzést nem tettem még közé, semmit sem osztottam még meg, azalatt a 5-6 év alatt amióta fent vagyok kb 10 dolgot likeoltam le eddig, és mégsem fake a profilom.

Engem egyszerűen ez nem érdekel. Csak azért van, hogy benne legyek a céges csoportba, meg hogy chateljek az ismerősökkel.

2017. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik egyes emberek nem tudnak olvasni. Jelen pillanatban olyant írt 1-2 ember, ami nem ide tartózik.....
2017. máj. 14. 11:45
 9/19 anonim ***** válasza:

Több alkalommal is megfenyegettek Facebook-on, pedig nincsenek ellenségeim.

Az üzenetek tartalmát tekintve, életveszélyes-jellegűek voltak.

Érdekes, mert egy alkalommal a fenyegető személy nőnek adta ki magát, és szintén el akart hívni bulizni. (Távol áll tőlem a közösségi életmód.)

2017. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnám, hogy éppen nem te vagy-e az a fiatal, aki zaklatott? És csak megjátszod mindezt azzal a céllal, hogy engem lépre csalj? Vagy azt színleled, hogy te én vagyok.
2017. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!