Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy srác aki avval szórako...

Lacessz kérdése:

Van egy srác aki avval szórakozik hogy feltöri az ember face-ét meg pucér tizenéves lányoknak a pucér képét osztogatja. Hogyan szívathatnám meg pl vírus ilyesmi facebookon?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelentsd be a fecebokkon, akkor kizárják.


Ha meg feltöri mások profilját, akkor fel lehet jelenteni, és komoly büntetést kap érte.

Ha meg fiatal lányok képeit teszi fel, az is büncselekmény.

2013. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az illető nem egy IT zseni, akkor valószínűleg csak kitalálja a jelszókat, mert olyan szánalmasan egyszerűek. (pl:123)


Szerezz valahogy bizonyítékot a tevékenységéről és dobd nagyközönség elé.

2013. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy valami wichester törlő virust küldenék neki de még nem találtam ilyet. Nemtudtok valami ilyesmi progit? Mert akkor kitörlődne neki az összes képe
2013. jún. 3. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
ez egy szánalmas ötlet kisbarátom. A te képed is nála van? Erre sokkal jobb megoldás van.
2013. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani kedves kérdező, de marhára nem értesz te annyira hozzá, hogy bármi kárt tehess az ő számítógépében/facebookjában.
2013. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!