Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sikeres ügyvédi iroda Miskolc...

Sikeres ügyvédi iroda Miskolc 100km-es körzetében?

Figyelt kérdés
Milyen, képviselt peres ügyei kb. 75%-ában sikeres ügyvédi irodát találok Miskolcon, vagy kb.100km-es körzetében?

2017. máj. 14. 07:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
A leközelebbit Felcsúton tudom. Mêszáros Lőrinc az ügyvezető. A vilagon soha senki nem gazdagodott olyan gyorsan mint ő.
2017. máj. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem neki más az ügy-védője. Megfogadnám bármelyiket, csak hát a távolság... ;)
2017. máj. 14. 07:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért nem csak az ügyvéden múlik, hogy a per sikeres lesz e. Ha gyilkos Vagy, akkor max enyhítést tud elérni, de a tényen nem tud változtatni, ülni fogsz. Ha válásnál a másik örökségét akarod, mert azt hiszed közös-vagyon házasság alatt, akkor is lehet akármilyen ügyvédet buktad.
2017. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3: Köszönöm! Szerencsére csak az utóbbihoz hasonló polgári ügyről lenne szó, de jó lenne sikeresen kikerülni belőle. Több milláról van szó.
2017. máj. 15. 17:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek sikeres ügyvédi irodák Miskolc körzetében?
2017. máj. 15. 23:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom elképesztően lehangoló az ügyvédekről!

Mondjuk ilyen itélkezési gyakorlatok során, mint amilyeneket mostanság tapasztalok, nem hiszem hogy helye lenne felelős ügyvédnek!

2017. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 rozi66 válasza:
Szia Kedves kérdező. Én is vidéki vagyok(Pécs), és sokszor megszívtam ügyvédekkel...úgyhogy én végül pestit kerestem. Így se volt egyszerű jót találni, de végül egy barátom ajánlására Tokár Tamásnál kötöttem ki. Ő tök jó, céges dolgokkal, meg adásvételikkel, meg válással is foglalkozik. Néha megéri inkább távolabbi ügyvédet keresni, aki nem húz le és csesz át :)
2017. máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A mi ügyfélkörünk 90%-a a keleti országrészből van, holott mi is fővárosi iroda vagyunk.
2017. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#6-éval egybecseng a tapasztalatom. De kivételek mindig vannak.
2017. máj. 26. 10:24
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ! A távolság kedvező hatását magam is gyanítottam. Legjobb, ha az ügy ellenérdekű feleit képviselő ügyvédek nem is ismerik egymást.Igazán korrekt az lenne, ha a bírót se ismernék.
2017. jún. 12. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!