Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan bizonyíthatom eBayen...

Hogyan bizonyíthatom eBayen hogy elküldtem a cuccot a vevőnek ha nem is küldtem el hanem egy olcsóbb oldalról megrendeltem neki mint amennyiért eladtam?

Figyelt kérdés
Mondjuk följelent hogy nem érkezett meg és nekem nincs postai föladási papír, mit tehetek? Annak van papír aki föladta az olcsóbban áruló Kínai. Ő meg nem hajlandó foglalkozni ezzel az üggyel tovább..
2017. máj. 18. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz bizonyitani, ha nem küldted el ? Vissza utalod a pénzt és le van rendezve.
2017. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell megvárni, amíg feljelent - sürgősen utald vissza neki az általa fizetett összeget (áru értéke+postaköltség)

"Hogyan bizonyíthatom eBayen hogy elküldtem a cuccot a vevőnek"


Semmit nem tudsz bizonyítani, mivel hogy nem is adtad fel.


Amúgy ez is Te vagy? Ha igen, akkor ne rugózz tovább a dolgon, hanem fizesd vissza a pénzt, ha nem Te vagy, akkor meg érdemes elolvasnod :-)

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__biztosita..

2017. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés elméleti mert szeretnék kereskedni DE ha úgy lehet hogy megrendelem magamhoz vámmal és innen föladom én a vevő címére postán akkor úgy nem éri meg mert nincs profit.
2017. máj. 18. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj el dolgozni.
2017. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer - kétszer eljátszhatod ezt, de mikor kiderül (hidd el, kiderülne), akkor olyan szinten leminősítenének, hogy soha többet nem venne tőled senki se. Elég komolyan veszik ezt az eBayen, még a nyakláncokat is buborékos fóliákba szokták csomagolni, hogy pozitív értékeléseket adjanak utána a vevők. Téged meg úgy lehordanak mindennek, hogy tényleg nem fogsz semmit se eladni ezzel a trükkel. Hamar kiszúrják az emberek, ha valójában olcsó kínai cuccokat rendelsz, amit nem tüntettél fel a leírásban. Olyankor meg simán visszakövetelheti a pénzt, mivel nem ebben állapodtatok meg.
2017. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, most elolvastam a teljes sztorit a másik kérdésednél. Ott tökéletesen leírtak mindent, bármennyire is nem tetszik neked. Utald vissza a vevő pénzét és örülj, hogy nem nyom fel téged a NAVnál. Aztán meg menj el valahova dolgozni, mert a kereskedelem nem neked való.
2017. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!