Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő ebben az esetben?

Mi a teendő ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Márciusban voltam Pápán,és azota nem találom személyimet,nem is foglalkoztam vele,mivel máskor is volt ilyen,hogy előkerült utolag.. most viszont amikor májusban intéztem adóbevallásomat. nem találta sehol.. és tegnap jött egy levél egy olyan személytől aki nem adta meg címét,hogy Celldömölkön találta meg a lakcímkártyámat egy parkoloban,ugyhogy biztosan elvesztettem már az igazolványomat. rendőrségre kell ilyenkor menni vagy okmányirodába? még soha nem voltam ilyen helyzetben ezért kérdezem. egyébként van érvényes útlevelem ha jól tudom ez helyettesíti a személyit. de nyilván be kell ezt jelenteni.
2017. máj. 19. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég az okmányirodába.
2017. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lett volna már korábban bejelentened, mert ha visszaélnek vele, arra csúnyán ráfázhatsz.
2017. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt leírják a tudnivalókat: [link]
2017. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elintéztem. csináltak jegyzőkönyvet is irodában,10 napon belül küldik.
2017. máj. 19. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!