Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az alábbi okok miatt lehet...

HTMB kérdése:

Az alábbi okok miatt lehet feljelentést tenni bármelyikért?

Figyelt kérdés
Szóval kollégista vagyok és múlthéten az egyik szobatársam éjszaka ameddig aludtam kivette a táskámból az üdítőm és folyékony szappant öntött bele. Egy ideje nem jöttünk ki már jól. Illetve csináltunk egy fészbuk beszélgetős csoportot ahol elszídtuk mindennek és amiről csak azok az emberek tudtak akik benn voltak de ő ezt meg tudta. Ha másnak a telefonjában nézte meg anélkül hogy a telefon tulajdonosa megengedte volna akkor azért fel lehet jelenteni? Tudom gyerekesen viselkedünk. Szóval fel lehet e jelenteni az illetőt bármelyik okért?
2017. máj. 21. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Feljelentést szinte mindenért tehetsz, de ilyen hülyeségekkel nem foglalkoznak. Viszont a kollégium vezetőségének jelezhetitek a húzásait és ha úgy ítélik meg akkor eltanácsolják onnan.
2017. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ne legyél már idióta...te mit tennél egy rakás paraszttal aki ilyen szinten kidumál mint ti öt? Örülj hogy nem pisált bele...
2017. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Fel lehet jelenteni és foglalkozni is fognak vele. Olyan nincs hogy valamivel nem foglalkoznak mert az butaságnak tűnik. Minden feljelentést kötelességük részletesen kivizsgálni, ezt törvény írja elő.
2017. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze.

Emberölési kísérletért, "fészbuk mindennek elszídásért", trollkodásért.

2017. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3/4 Időpont ma 22:24

"Minden feljelentést kötelességük részletesen kivizsgálni, ezt törvény írja elő."

Imádom amikor laikusok osztják az észt a törvényről! :-)

2017. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
pont azt kaptam amire számítottam. igazából a szappanos dolog a számomra rosszabb de nevelőnk csak egy nevelőit adott érte. ha mondjuk az igazgató helyettesnek vagy az igazgatónak szólunk ők kezdenének vele valamit? mindenkinek köszi a válaszokat
2017. máj. 21. 22:56
 7/9 árokpart ***** válasza:
3-as Ez egyáltalán nincsen így, de nemcsak nálunk, hanem sehol a világon.
2017. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Magában hülyére röhögné magát az igazgató..Kérdező mit szeretnél? Mondjuk börtönbe juttatni? Kapjál már fejhez. Ha bajod van vele menny oda hozzá és verj bele a fejébe te okoskodós, jellemtelen kis pocs...annyi gerinced sincs hogy elé állj!
2017. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

élelmiszerbe nem ehető dolgot tenni mérgezés - akár emberölési kísérlet is lehet


az meg, hogy valakit zaklattok szintén bűncselekmény

2017. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!