Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történik az anyakönyvvezető...

Mi történik az anyakönyvvezetőnél házassági szándék bejelentésekor?

Figyelt kérdés
Mindent írjatok le légyszi részletesen.
2017. máj. 24. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Felveszi az adataidat, a tanúk adatait, meg azt, hogy a feleségnek hogy "alakul" a neve, meg azt is, hogy a születendő gyerekeknek mi lesz a neve. Ezt követően időpont egyeztetés történik a ceremóniát illetően. Ennyi.


Azt, hogy mi lesz konkrétan a ceremónián (műsor, zene, stb) azt nem vele kell egyeztetni.

2017. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Meg arra tudnal valaszolni, hogy csak oda kellett adni az irataitokat es o vitte be a gepbe, vagy be kellett diktalnotok?
2017. máj. 24. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Nekünk az űrlapot magunknak kellett helyben kitölteni a saját adataikra vonatkozóan, aztán a többire szóban kérdezett rá.

Tavaly házasodtam, emlékszek rá :)

2017. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves Elso! Megkerdezhetem, hogy mire kerdezett ra szoban?
2017. jún. 6. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
A születendő gyerekek számára és pontos nevükre, meg a tanuk adataira...ha jól emlékszem. De egyébként szerintem ez sehol nincs kőbe vésve, melyik ügyintéző hogyan csinálja...
2017. jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!