Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem szabályozzak már a...

Miért nem szabályozzak már a cégek reklámos SMS küldéseit?

Figyelt kérdés
Egyszerűen bárhová megyek ügyeket intézni "visszaélnek" a telefonszámommal. Múltkor elvittem az autót szervizbe, meg kellett ugye adni a mobilomat hogy vissza tudjanak hívni. Szerviz után 1-2 hétre jött is az sms hogy vegyek náluk autót ilyen akció olyan akció. Ez csak egy példa, tudnék még mondani. Miért kell nekem kérvényt benyújtani hogy NEM KÉREK AJÁNLATOKAT, miért veszik mindenhol alap dolognak, hogy az ember kér ilyeneket?? Én ha sms-t kapok akkor azt szeretem ha az fontos dolog miatt van, és nem zavar meg mindenféle pittyegés a telefonon olyan dolgokkal amiket kapásból figyelmenkívül hagyok.
2017. máj. 31. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes mert nekem is kismillió helyre le van adva, de sms reklám még sose jött..
2017. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:

Ha hivatalosan szólsz nekik, akkor törölniük kell az adatbázisukból.

Amúgy én nem "a" számom adom meg ilyenkor, hanem egy másikat, amit csak az ilyenek miatt tartok. Arra spammelhetnek, ha akarnak.

2017. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!