Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy ingatlanon végrehajtási...

Ha egy ingatlanon végrehajtási jog van kinek adnak felvilágosítást a végrehajtás állapotáról?

Figyelt kérdés

Az ingatlanra, aminek 2/3 részben tulajdonosa vagyok végrehajtási jog lett bejegyezve, közműtartozás miatt. Ezt a tartozást nem én halmoztam, hanem az unokám, aki 1/3 részben tulajdonosa az igatlannak. Én csak annyit tudok, amennyi a tulajdoni lapon szerepel.

Az lenne a kérdésem, ha írásban kérvényezem nekem adnak-e felvilágosítást, hogy hol tart az ügy és per pillanat mi lenne az az összeg amit ki kéne fieztni, hogy a végrehajtási jog lekerüljön az ingatlanról?

Nagyon köszönöm a segítséget!



2017. jún. 2. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem adnak felvilágosítást másnak csak és kizárólag az adósnak, vagy az adós által írásban meghatalmazott személynek.
2017. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!