Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha visszavonom egy telefon...

Ha visszavonom egy telefon megvételét jófogáson, abból milyen problémám származhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy olyan gondom hogy már 3 napja levelezgetek egy eladóval mert venni akartam egy Galaxy Note 3mat úgy volt hogy előre kérte volna a pénzt én beis fizettem. A számlájára de a takarékszövetkezet csak másnap utalta volna ela pénzt de én közben meggondoltam magam és irtama a takarékos csajnak hogy, neutaljak már át mert nem szeretném megvenni a telefon t. Most a eladó csavocska írogat nekem hogy utaljam a pénzt vagy feljelent internetes csaloként, de tegnap is a jófogáson olyan ocsmanysagokat irkalt hogy csak na. Ilyenkor mivan? Milyen problémám lehet nekem ebből?
2017. jún. 2. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem küldte el akkor semmilyen.
2017. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen. És előre meg ne utalj, nehogy egy héttel később az "üzlet- és pénzügyek" kategóriában lássunk viszont egy "segítség, átvertek jófogáson, mit tegyek?" kérdéssel...
2017. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Varmar válasza:

Oszt mèg mire fel jelentene engem fel??)

Azt mondta azert mert en megkarositottam azhal hogy 3 napig hitegettem es igy nem tudta eladni

2017. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szépen megérdemlitek egymást, te az eladót, az meg téged.
2017. jún. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!