Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetnék még ezügyben?

Mit tehetnék még ezügyben?

Figyelt kérdés

Problémám a következő: Pontosan egy hónappal ezelőtt vásároltam az auchanban, egy nagy értékű(80ezer FT) elektronikai terméket, amihez a meghirdetett akció szerint járt egy 15ezer FT-os ajándék.


Ez az ajándék viszont nem volt raktáron, mégis kivolt helyezve a termék és mellé is volt írva, hogy jár az ajándék. Azt ígérték hívnak, ha megérkezik. Azóta sem érkezett meg, csak hitegetnek, hogy nyugodjak meg, majd hívnak ha megjött..


Elvileg már akkor ott kellett volna lennie 6darabnak, amikor én vettem..Többször kerestem őket, mondtam, hogy adják oda az ajándék árát, de mindig az a válasz, hogy majd hívnak..


Valaki esetleg járt már így? Tényleg nem tudok mást tenni, csak várni? fogy már a türelmem…


2017. jún. 13. 08:54
 1/1 anonim ***** válasza:

írd ki homárra.


homar.blog.hu


(fogyasztóvédelmi blog)

2017. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!