Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek, ha a megrendelt...

Mit tehetek, ha a megrendelt termék nem érkezik meg határidőre?

Figyelt kérdés

Egy szemüveget rendeltem, az elkészülési határidő holnap jár le. Ma hívtak fel, hogy nem lesz kész.

Nyilván az összeget visszakérhetem. Viszont a szemüveget 4-ed áron vettem. Anno kötöttem egy garanciát 4600 forintért, és most azt váltottam be. Ha visszakapom a pénzemet azzal nem sokra megyek, mert a garanciát már nem tudom beváltani.

Esetleg kártérítést nem igényelhetek?

Őszintén leírom, hogy szívesen élnék minden lehetőséggel. Az ofotértban enyhén átvertek. Egy olyan szemüveget adtak el, ami kissé nagy a fejemre, és gyakran lecsúszik, most pedig lesz ebből még egy negyedáron. Szerintem ez egy speciális eset, és örülnék, ha a szemüveg teljes árát, nem pedig a negyedét fizetnék vissza.


2017. jún. 14. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Annyit kapsz vissza, amennyit fizettél.
2017. jún. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!