Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki már rendelt Wishről, pl:...

Niks20 kérdése:

Aki már rendelt Wishről, pl: egy eladótól több terméket egyszerre, az fizetett mindegyik után postaköltséget, vagy csak -tegyük fel- a 3 megrendelt termékből 1 termék után?

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat előre ha nem lesz igazam, de én úgy gondolom hogy ha fel akarok adni egy pólót, akkor az nem ugyanannyiba fog nekem kerülni mintha három pólót adnék fel...Szóval azt gondolnám hogy igen, külön-külön kell fizetni az összesért.
2017. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért várom még a további válaszokat és tapasztalatokat! :)
2017. jan. 31. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden termékhez külön postaköltség van,és külön is számítják fel,és külön is kapod meg őket
2017. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmmm..akkor ez eldőlt, köszönöm szépen!!
2017. febr. 4. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont van ami postaköltséggel wishen olcsóbb mint alin vagy ebayon. Én mostanság szoktam rá wishre de aktívan használom ebayt a licit miatt:)
2017. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én az ebay-ben csalódtam mikor a termékem megsérült és rengeteget kellett várni rá... a wish számomra megbízhatóbb! :)
2017. febr. 5. 23:09
 7/8 anonim válasza:
és amikor kihozzák a terméket valóban nem kerül többbe a kiszállítás. ha pl.: az oldal szerint 500 ft ba kerul a termék és a postaköltség összesen akkor tényleg nem kell többet fizetni?
2017. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pl.: Ha egy termék 500ft, a szállítás 200ft, akkor 700ft-ot fogsz fizetni se többet se kevesebbet.
2017. febr. 24. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!