Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Felmondási idő alatt céges...

Felmondási idő alatt céges átalakítás miatt nem lehet bemenni dolgozni kell ez érdekeljen engem?

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha beadom a felmondásom megkérem őket hogy tekintsenek el a felmondási időtől nem tekintenek el, jó akkor letöltöm a 30 napot nincs mese. Majd kiderül hogy teljes céges épületátalakítás miatt épp a felmondási időmben 2 hétig zárva lesz a cég senki se mehet be.

Kell ez engem érdekeljen? Az én felmondási időm 30 nap melyet letöltök ill letöltenék de ha rajtan kívül álló ok miatt ez nem lehetséges ehhez mi közöm van?Azért érdekes mert a cég azt akarja hogy hosszabbítsuk meg 2 héttel a 30 napomat én meg erre nem vagyok hajlandó.

Már csak azért sem mert kezdek az új helyen meg egyébként nem ettem meszet hogy még két hetet itt dekkoljak. Nem véletlen mondtam fel úgy utálom mint a szart az egészet egy nappal se töltök itt többet mint muszáj.


2017. jún. 16. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen, 30 naptári napról van szó.

De a főnöködet kérdezd meg, hogy mit csinálj a kieső két hétben és a válaszát foglaltasd írásba vagy vedd fel diktafonnal, hogy később ne háboroghasson.

2017. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elindult felmondási idő mindenféleképpen letelik, mindegy, hogy mi történik alatta.

Nem kell, hogy érdekeljen...

2017. jún. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha nem ad papírt és pénzt a végén mondván szerinte nem telt le?
2017. jún. 17. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Hatóság munkaügyi vitában: Munkaügyi és Munkavédelmi Felügyelőség. Kormányhivatalokban találod, ott kell panaszt tenned. Lehet, hogy ma már nem ez a neve (megint), de ott találod őket.
2017. jún. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!